CereProc Pola

Dodany 3 września 2018
13 komentarzy

Kazimierz Parzych prezentuje możliwości tego nowego, polskiego głosu w technologii SAPI 5.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: CereProc Pola

Ten podcast był pobierany 4375 razy

Komentarze

  • Rafał pisze:

    Witam serdecznie w audycji była zmianka o syntetorze syn talk moje pytanie jest następujące gdzie morzna taki głos kupić / pobrać? Czy będzie on działał z nvda? Pozdrawiam

  • wredny pisze:

    Co z tego że Pola ma rzekomo wyższą jakość? w tej prezentacji tego nie słychać, Pola jest po prostu marna wasza studyjna aparatura natychmiast wyłapała tę jakość”
    oprócz błędów lingwistycznych wyjątkowo irytuje mnie intonacja tej osoby synteza bżmi jak zblazowana ,znudzona młoda angielka ,która usiłuje czytać po polsku i to nieszczęsne przesadzone Ę

  • Grzegorz 76 pisze:

    Witam
    to jakiś kolejny wyprodukowany bubel,jak słusznie Michał zauważył za taką cenę to szkoda zachodu.A podcast ok,pozdrawiam

  • Lucky pisze:

    Witam. Podcastu nie słuchałem, ale pozwolę się odnieść do Poli, bo sam jestem posiadaczem głosu. Do pracy nie jest dobrym głosem, a do książek jest OK. Generalnie, gdyby ktoś chciał kupić ten głos, by pracować na komputerze, to nie polecam. Jeżeli komuś brakuje głosu do czytania książek, czy napisów w filmach, to polecam, ale to tylko moje zdanie. Tak jak polecam do książek Anię a wiem, że Ania też wielu się nie podoba.

  • Miki pisze:

    Świetny podcast Panowie. Gratulacje. Audycji wysłuchałem z ciekawością. No cóż – czystość mowy moim zdaniem świetna ale na tym zalety głosu się kończą. Nawet pomimo niewygórowanej ceny do zakupu mnie nie zachęcił, bo do pracy i codziennego użytku zwyczajnie się nie nadaje. Producent musi jeszcze dużo popracować, aby zbliżyć się do poziomu pozostałych syntezatorów. Należy mieć nadzieje, że firma będzie ten produkt udoskonalać i nie każe sobie płacić za aktualizacje. W przeciwnym razie sukcesu rynkowego nie wróżę.

    • wredny pisze:

      przepraszam bardzo jako zwykły śmiertelnik nie byłem w stanie usłyszeć tych wspaniałości powiedz mi jak na tym tle wypadają np. ivona Jacek 22khz najnowsza wersja i Ewa 22 khz pytam tylko o jakość tych nagrań i czystość tej mowy czy naprawdę u Poli słychać to próbkowanie?

      • Michał Dziwisz pisze:

        Co jak co, ale to próbkowanie zdecydowanie słychać i brzmi to o wiele czyściej niż taki np. Jacek. Tylko co z tego, skoro Pola tak niemiłosiernie kaleczy polską mowę?

        • wredny pisze:

          dla czego w prezentacji nie użyto dłuższego fragmentu tekstu?
          trzeba zrobić drugą audycję jeśli syntezator dostanie aktualizację jestem też ciekaw wersji dla androida i MACOS

  • Krzysztof K. pisze:

    Michale, jeśli masz rozeznanie i może się orientujesz, odpowiedz mi jaki to głos męski w przeglądarce google chrome? Ten który czyta np tłumaczenie. I czy można skądiś owy dorwać.
    Wkleiłem niedawno tekst angielski do przetłumaczenia na polski, wcisnąłem przycisk czytaj, i naprawdę byłem pod wrażeniem. Nie wiem jak spisywałby się na dłuższą metę i z różną szybkością. Jednak mimo wszystko, byłem mile zaskoczony.

    • wredny pisze:

      Pozwolę sobie wyręczyć Wielkiego Nadredaktora , GOOGLE wprowadziło ostatnio nowe głosy dla języka Polskiego są one dostępne w zamiana tekstu na mowę GOOGLE .
      niestety nie wzbudzają we mnie entuzjazmu ponieważ jak na moje ucho powstały na bazie pierwszego,Polskiego głosu GOOGLE

  • Krzysztof K. pisze:

    Dzięki za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych