Braun CoolTec CT2S

Dodany 10 marca 2022
1 komentarz

Swoimi wrażeniami z użytkowania tej golarki elektrycznej dzieli się Krzysztof Bartosz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Braun CoolTec CT2S

Ten podcast był pobierany 1890 razy

Komentarze

  • Golarka Braun pisze:

    Witajcie. Po nagraniu audycji przez ponad rok korzystałem jeszcze z tej maszynki i ją testowałem. Niestety okazało się, że pojawiły się problemy w postaci pękającej folii golącej, która jest z ostrzami. Ostrza kaleczyły skórę. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest maszynka rotacyjna z głowicami golącymi. Np. firmy Philips.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych