IBAI

Dodany 21 kwietnia 2016
10 komentarzy

IBAI to nowe wcielenie Kajetka, przede wszystkim nastawione na sterowanie innymi, połączonymi z nim bezprzewodowo urządzeniami. O tych i innych możliwościach tego produktu opowiada Roman Roczeń.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: IBAI

Ten podcast był pobierany 4813 razy

Komentarze

 • Piotrek2 pisze:

  Na kilometr mi tu śmierdzi plagiatem nazwy popularnego serwisu aukcyjnego Ebay. Ece- bardzo nieładnie.

 • Rafał Mieszkalski pisze:

  Do Piotrka. Mi za to śmierdzi twoją głupotą. To urządzenie nie nazywa się Ebay. To urządzenie nazywa się Ibai. Jak ty nie widzisz różnicy między Ebay, a Ibai to z tobą chłopie jest źle i naucz się odróżniać.

 • Rafał Mieszkalski pisze:

  Witam serdecznie.

  Mam pytanko

  Jakich trzeba użyć klawiszy i punktów, żeby wcisnąć pojedynczy klawisz np.: alt, windows, tabulator i inne?

 • Piotrek2 pisze:

  Weź się człowieku ogarnij i przestań pluć jadem. Sądząc po twoim komentarzu to z tobą jest coś nie tak. Ja tutaj nikogo nie obrażam w przeciwieństwie do ciebie. Skoro to dla ciebie nie ma różnicy to rozumiem, że nie ma dla ciebie różnicy: Panasonix, Adadis czy Sciphone? Jak tak to spoko.

  • Grzesiek pisze:

   Zgadzam się Piotrek2, , że gdy mamy obok siebie telewizory Panasonic i Panasoniks lub buty Adidas i Adadis to jest ewidentny plagiat. Więcej gdy Harry Houdini dawał iluzjonistyczne przedstawienia, zaroiło się w usa od Houninis’ów i temu podobnych przeróbek nazwiska, ale proszę przedstaw nam logiczną ścieżkę, która połączyła . w twoim umyśle – w sumie niszowe urządzenie elektroniczne z ogólnoświatowym serwisem aukcyjnym.
   Odkryj przed nami w jaki sposób sprytni manipulatorzy z ECE wykombinowali, że nazwanie ulepszonego kajetka nazwą, która kojarzy się rzeczywiście z eBay’em pozwoli sprzedać więcej tego sprzętu. A może powinni nazwać je itruskawka. Kojarzy się moim zdaniem jeszcze przyjemniej niż IBAI.

   Darowałbym sobie ten komentarz gdyby nie twoja hmmm mało przemyślana odpowiedź na post Rafała Mieszkalskiego.

 • Rafał Mieszkalski pisze:

  Zgadzam się w 100% z twoim komentarzem Grzesiu.
  dziękuje ci Grzesiu.

 • Piotrek2 pisze:

  W takim razie wytłumacz mi proszę: czemu Apple posłało polską firmę do sądu? Firmę zajmującą się branżą spożywczą. Tylko, dlatego że miała w logo jabłko z resztą nie nadgryzione. I co to ma wspólnego z nimi? Chyba chodzi tylko o podobne logo, lub nazewnictwo. Pisząc tamtego posta myślałem ich kategoriami.

 • Angelika pisze:

  Nie rozumiem Waszej kłótni. IBAI, to IBAI. A nie żżaden EBAI. Nie mam pojęcia, o co cała ta dyskusja. Ktoś pytał, o alt, tabulator, CTRL. A z lewym i prawym to zdaje się był Alt, ctrl to był chyba C z lewym i prawym, tymi od spacji oczywiście, ale tego nie pamiętam również. Niestety, ostatni raz IBAI-a miałam w ręku w marcu, więc nie pamiętam dokładnie. Można potestować kombinacje, na pewno się nic nie zepsuje. 🙂

 • Jakisktos pisze:

  Fajne fajne, ale drogie w cholerę.

 • dawid pisze:

  Dzień dobry, mam pytanie dotyczące tego edytora melodii. Czy można tam zapisywać na przykład akordy, interwały i tego typu kombinacje zawierające więcej niż jedną nutę do odtworzenia w danym momencie, czy jedynie proste melodie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych