Bop it

Dodany 30 sierpnia 2018
8 komentarzy

Katarzyna Ślipek prezentuje sprzętową wersję tej gry, którą część naszych słuchaczy może kojarzyć również z komputerów PC.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Bop it

Ten podcast był pobierany 3632 razy

Komentarze

 • Pates pisze:

  Posiadam, fajna gierka. Mam jeszcze dwie inne wersje, jeśli ktoś będzie chciał napiszę o nich coś więcej.

 • Pates pisze:

  Więc piszę.
  Pierwszym jest bop it shout, wydany w 2018/2019, na przełomie. Jest w paru językach ale nie w polskim, i teraz ciężko go dostać. Wygląda podobnie do tego, ale w miejscu wyżłobienia na palec jest taki malutki okrągły przycisk, którym wybieramy poziomy. Nowice same komędy głosowe o których później, expert pomieszane z dźwiękami i master dodatkowo nazwy kolorów. To do kręcenia bardziej wygląda jak pokrętło, a do pociągania jak młoteczek. Ogulnie mamy 3 lub 4 komendy do wykonania. Bop it udeżenie, twist it przekręcenie, pull it pociąganie i opcjonalna shout it krzyknij, którą uruchamiamy i wyłączamy za pomocą małego mikrofonika który jest wyżej od tego małego przycisku do wyboru poziomów i jeśli jest ustawiony w pozycji górnej shout it jest wyłączone, a jeśli w dolnej włączone. A co do trybów to są solo, podaj dalej i impreza, oczywiście każdy ma te 3 poziomy o których pisałem wyżej. W następnym komentarzu napiszę o drógim. Jeśli by były jakieś pytanka piszcie!

 • Pates pisze:

  A teraz o bop it beats. Wygląda on jak wielki zegaro rakieta tenisowaty głośnik, i ma dwie tak jakby tarcze po obu stronach, te tarcze wyglądają jak wielkie brajlowskie zegary bez wskazówek, i nie ma języka polskiego. Są tam takie komendy jak spin it obróć, rewerse obruć na odwrut, scratch it na obie strony, bop it wiadomo, repead powtórz i flip it odwruć.

 • Pates pisze:

  Napisałem przy shout na przełomie 2018 2019, chodziło o 2008/2009

 • Zbereźnik pisze:

  Fajna jest komenda ciągnij 😀 ciekawe co mam pociągnąć? Nasuwają mi się tylko jedne skojarzenia 😀

 • wredny pisze:

  podcast świetny gra hmm nie dla mnie

 • Katarzyna Ślipek pisze:

  Bardzo dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych