Blog Moimi Oczami

Dodany 31 marca 2016
3 komentarze

W rozmowie z Alicją Witek o sobie i prowadzonym przez siebie blogu opowiada Michał Dębiec.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Blog Moimi Oczami

Ten podcast był pobierany 3457 razy

Komentarze

  • Dzień dobry bardzo dobry pomysł na audycję z ttymi blogami. Pan Michał jest interesują osobą, bardzo wyczerpująco opowiedział o swoim blogu, widać, że jest to człowiek intensywnie aktywny i bardzo dobrze, bo nie wolno się zamykać w czterech ścianach tylko z powodu niepełnosprawności, a bariery warto pokonywać.

  • Ala Witek pisze:

    Dziękuję. Mam nadzieję, że kolejne prezentowane blogi oraz ich Autorzy też okażą się niemniej interesujący. Jestem przekonana, że w naszym środowisku, Jest wiele Osób o ciekawych doświadczeniach i pasjach, które warto przedstawiać szerszemu audytorium. Pozdrawiam.

  • Tak zgadzam się nie tylko osoby pełnosprawne mają prawo tworzyć blogi, ale takie jak my, czyli osoby z niepełnosprawnościami tym bardziej, że mamy o czym mówić, bo życie doświadcza nas różnymi niespodziankami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych