Technologia LTE

Dodany 26 listopada 2013
3 komentarze

Na temat urządzeń, umożliwiających korzystanie z szybkiego mobilnego internetu LTE rozmawiają Robert Łabędzki i Kamil Żak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • welka11 pisze:

    W audycji było wspomniane na temat programu Mobilepartner Z tego programu korzystałam przez dwa lata gdy miałam internet bez przewodowy z orange wraz z modemem. Powiem tak można z tego korzystać poruszając się w programie klawiszem tab należy odszukać przycisku connect następnie zatwierdzić spacją wtedy połączymy się z internetem usłyszymy komunikat disconect co ważne ten program długo się otwiera ale bez tetgo [programu niestety niedało się połączyć z internetem przy pomocy czytnika ekranowego z za instalowanym modemem orange a był to modem 3G. Powiem o szybkości co chwile się rozłączał internet zwłaszcza wtedy kiedy dużo ludzi siedziało po drugie system operacyjny wolniej się uruchamiał ponieważ modem i program spowalniały. Niestety nie pamiętam dokładnej prędkości internetu bezprzewodowego orange sprawdzę i podam ale nie polecam. Niekiedy był problem z połączeniem trzeba było czekać nawet 5 min. Haha mobilepartner pobrałam ze strony internetowej mobile.tk ale wcześniej zainstalowany został modem to wystarczyło do korzystania z sieci nie trzeba było żadnych dodatkowych oprogramowań. W przypadku osób widzących ten program nie jest potrzebny. Aha jeszcze jedno program mobilepartner korzysta tylko z interfejsu angielskiego. pozdrawiam Witam serdecznie. w audycji była mowa na temat programu mobilepartner Używałam tego progra

  • Rafał Mitera pisze:

    Witam posiadam internet lte od play i mam następujący problem aplikacia która jest domyślnie instalowana na komputer nie czyta mi ją nvda. Co robić?

  • Rafał Mitera pisze:

    Czy mobile partner obsłóguje technologie lte?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych