Audycja Kulinarna – Sałatka Brokułowa

Dodany 22 marca 2016
1 komentarz

Dorota Bilecka przedstawia przepis na kolejną, prostą sałatkę.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Zator pisze:

    Fajnie też wychodzi gdy dodasz gotowany makaron, zielone ogórki zastąp czasem korniszonem. Dobre, opowiadaj też jak doprawiasz, wiem, że to według uznania ale zabawa w doprawianie po za solą i pieprzem oraz majonezem bywa ciekawa. W kuchni jak dla mnie najfajniejsze jest eksperymentowanie ze smakami, łączenie ich w dowolnych konfiguracjach. Nie jesteśmy topszefami, ale trochę jak dla mnie mieszania ziół czy przypraw nigdy nie zaszkodzi, czasem tylko spieprzy smak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych