Audycja Kulinarna – Rosół

Dodany 21 kwietnia 2012
10 komentarzy

Alicja Witek przedstawia przepis na tę bardzo prostą w przygotowaniu zupę.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • wojciech121 pisze:

  Uważam że ten podcast już się „psuje”, bowiem nie rozumiem dlaczego osoby widzące przedstawiają przepisy kulinarne.
  Jeśli ktoś chce sobie nagrywać podcasty jak przygotowywać pisanki itp, to niech robi to na łamach innego podcastu, a nie zaśmiecia podcast stricte dla osób niewidomych rzeczami, których i tak nie są wstanie zrobić, albo zobaczyć.
  Szczególnie mówię o audycji o malowaniu jajek.
  Uważam e w podkaście dla niewidomych, nie powinno być osób widzących!!
  Nawet jeśli są to żony osób niewidomych

 • bartek212 pisze:

  nie rozumiem dlaczego osoby widzące nagrywają podcasty.
  NIe podoba mi się to

 • Midzi pisze:

  Wojciech, Bartek. Tyflopodcast to audycje przeznaczone zarówno dla osób niewidomych, jak i słabo widzących. Proponuję w komentarzach skupić się na konkretach. Co np. w audycji, którą komentujecie było dla Was nie jasne? Z czym mieli byście problem, próbując wykonać przedstawiony tu przepis? Czekam na pytania a myślę, że autorka również dorzuci tu swoje 3 grosze, by rozwiać Wasze wątpliwości. W końcu chodzi tu przede wszystkim o to, żeby z tych audycji coś wynieść, prawda?

 • Ala Witek pisze:

  Witam nie mam zamiaru przedstawiać tutaj zaświadczeń o stanie zdrowia. czuję się natomiast w obowiązku poinformować szanownych panów. że nie jestem osobą widzącą ani jak ktoś był uprzejmy nazwać osobą pół widzącą w komentarzu do innego mojego podcastu. jestem osobą prawie zupełnie niewidomą widzę na jedno oko około 3% mam nadzieję, że nie będę musiała więcej tego powtarzać. Jeżeli fakt że widzę kolory i kontury dyskwalifikuje mnię w panów mniemaniu jako autorkę podcastów kulinarnych, proszę ich poprostu nie słuchać, To nie jest news letter więc chyba sami panowie są w stanie dokonać wyboru czyje audycje są dla nich wiarygodne. Mam nadzieję że moje wyjaśnienia okażą się wystarczające.

 • Osa pisze:

  Bardzo podobają mi się podcasty kulinarne. Uważam, że są bardzo jasne, przejrzyste i ja sama wiele ugotowałam tylko dzięki tym podcastą.

 • Jacek Zadrożny pisze:

  Co jakiś czas spotykam się ze stwierdzeniami wygłaszanymi przez osoby niewidome, że czegoś tam osoby niewidome nie są w stanie zrobić. Ugotować rosołu, używać telefonu dotykowego, pojechać za granicę, studiować prawa itp. A przecież się da, co już dawno wykazano. Więc po co? Żeby usprawiedliwić własną nieporadność?

 • Karol pisze:

  Ja mam też inne wrażenie. Część niewidomych nie zdaje sobie sprawy z tego, że są w mniejszości i że to nie w okół nich kręci się cały świat i że świat nie będzie dostosowywał się do nich. Nie interesują Cię pisanki? Spoko, nie ma sprawy, ale czy nie będzie miło żonie/dziewczynie jednego z drugim, jeśli zaskoczysz ją w taki nietypowy sposób na święta? To, że się nie widzi to nie znaczy, że cały świat nie widzi. To nie zwalnia nikogo z dbania o wygląd, wyzbywania się blindyzmów, czy po prostu chęci usamodzielniania się. Pewnie, że nikt nie ma obowiązku tego robić i zawsze znajdą się malkontenci którzy zamiast cieszyć się, że ktoś nagrał materiał o rzeczy, o której w życiu by nie pomyśleli, że mogą ją samodzielnie zrobić będą narzekać. A narzekajcie sobie, śmiało, a i tak Was skutecznie zweryfikuje życie i otoczenie, w jakim się obracacie. I to nie chodzi o jakieś pisanki, które robi się raz do roku tylko o ogólną postawę, podejście do świata, które to cechy u części naszego środowiska wołają o pomstę do nieba.

 • welka11 pisze:

  Witam serdecznie. ja też wiele z tych podcastmów skorzystałam bardzo one są przydatne. mam do ciebie ala pytanko prubowałam robić naleśniki ale niestety przy przewracaniu się przerywały za każdym. co zrobić aby muc się tej czynności nauczyć. pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  Ja zrobiłam leczo przy pomocy twojej audycji. Udało się za pierwszym razem smaczne mój chłopak chwalił sobie.nie mógł się nim na jeść tak mu smakowało. A co do gotowania z kuchnią mam trochę do czynienia. Zaczęłam gotować od wcześniejszych lat bardzo lubię kuchnię. pozdrawiam PS. mam pytanko kiedy pojawią się twoje nowe materiały kulinarne?

 • Ala Witek. pisze:

  Witaj! Przyczyn z których naleśniki Ci się Przerywają w trakcie odwracania może być kilka. na początek dodaj do ciasta trochę więcej mąki. Upewnij się czy na pewno naleśnik jest już wystarczająco wysmażony od spodu aby można było go odwrucić, możesz też poprosić kogoś aby spróbował tej sztuki to pozwoli rozstrzygnąć czy problem leży w czynności czy w cieście. Możesz też spróbować smażyć na mocniejszym palniku bądź jednak ostrożna aby nie spalić naleśnika. jeśli moje pierwsze rady zawiodą odezwij się ponownie będziemy myśleć co jeszcze można zrobić. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych