Audycja Kulinarna – Naleśniki z Dżemem

Dodany 17 września 2011
3 komentarze

Przedstawiamy kolejną potrawę, której sposób przygotowania opisuje Alicja Witek. Smacznego!

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Hernik. anilewE pisze:

    Witam prubowałam robić naleśniki ale niestety mam problem z przewracaniem myślę, że to kwestia ćwiczeń. Ciasto wychodzi mi bez zarzutu. Mam propozycję czy mogłabyś upiec kiedyś biszkopt z galaretką i truskawkami. aha jeszcze jedno pytanie wrazie pytań i propozycji do twoich audycji w jaki sposób można się z tobą skontaktować. pozdrawiam

  • Ala Witek pisze:

    Witaj! Myślę, że powinnaś ćwiczyć z nasączoną wodą okrągłą serwetką. Ja tak robiłam zanim przeszłam do odwracania naleśników. Na pewno upiekę biszkopt. a kontaktować się możemy przez mój nick na skypie „luftilka” zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych