Audycja Kulinarna – Klopsiki Jajeczne

Dodany 9 maja 2012
5 komentarzy

Alicja Witek prezentuje przepis na szybkie, a przy tym smaczne danie, do zrobienia którego wystarczą nam jajka, bułka tarta i cebula.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Osa pisze:

  Mam prośbe. Czy mogłaby powstać audycja, w której zrobiłaby Pani gofry?

 • Ala Witek pisze:

  Mogła by jak tylko kupię gofrownicę.

 • ewelina Hernik pisze:

  Super klopsiki jajeczne robiłamz moim chłopakiem super smaczne klopsiki

 • welka11 pisze:

  mam prośbę czy mogłabyś klopsy z ryby druga propozycja to kurczak nadziewany omlet

 • welka11 pisze:

  mam propozycję dla ciebie czy mogę prosić o przepis na tort. aha i jeszcze jedno przepraszam, że pytam o nowe twoje pytam ponieważ one już od długiego czasu się nie pojawiają czekam na kolejną z niecierpliwością twoje pomysły kulinarne są bardzo przydatne. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych