Audio Router

Dodany 25 września 2016
3 komentarze

Patryk Faliszewski prezentuje tę interesującą aplikację, pozwalającą na przekierowanie dźwięku z większości programów na dowolne urządzenie audio w systemie Windows.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Audio Router

Ten podcast był pobierany 4654 razy

Komentarze

 • Mi nie działa z FL Studio bo testowałem, a szkoda bo fajny programik jest ale chyba nie działa z programami które używają sterownika asio.

 • Michał Jurczyk pisze:

  No właśnie.
  Reapera też nie umiem przekierować.
  Chyba że czegoś nie wiem.

 • Tomek pisze:

  Witajcie, jako, że jestem Tomasz, to mam prawo być lekko niewierny, sprawdziłem na Windows 10 i Firefox. U mnie działa. Wersja Audio Router to 0.10.2 a Firefox to 52.0.2 64 bity, być może to, że Firefox jest 64-bitowy ma jakieś znaczenie? Może warto spróbować zainstalować z FTP mozilli Firefoxa 64-bitowego, a może ta moja wersja Audio Routera jest nowsza niż testowana w podcaście?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych