Apple Accessibility Summit

Dodany 8 lutego 2016
6 komentarzy

Swoimi wrażeniami z konferencji Apple poświęconej dostępności dzielą się Piotr Witek i Mikołaj Rotnicki.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Apple Accessibility Summit

Ten podcast był pobierany 7422 razy

Komentarze

 • […] Posłuchaj wrażeń z konferencji Apple Accessibility Summit […]

 • Piotrek2 pisze:

  Apple ostro przesadza z tym odnoszeniem się do swojego sprzętu co on to nie potrafi, bo np: Android potrafi to samo, lub nawet więcej. Nie twierdzę, że Apple to zła marka, wręcz przeciwnie- sam mam Iphonea i go sobie chwalę, ale nie twierdzę, że jest bez wad. Owszem- przynajmniej jak dla mnie- Ios jest najbardziej przyjaznym systemem dla nas, ale już niech nie przeginają np: z tym obrabianiem filmików, czy robieniem fotek, bo w takie bajki to tylko dzieci z podstawówki uwierzą.

 • grzegorz pisze:

  witam zgadzam się z Piotrem android goni apple i to cieszy bo troche kasy nam zostaje w kieszeni a mamy podobne możliwości

 • m-a-t pisze:

  Do przedmówców: a co mają powiedzieć? „Nasze produkty są fajne ale konkurencja ma też dobre i jak chcecie to kupcie sobie od nich?” Plus też reklamuje lte 150Mb/s a o takiej prędkości nikt nie słyszał ani nie widział w prawdziwym życiu. Każdy w reklamie pokazuje wyłącznie zalety produktu, o reklamie wad jeszcze nie słyszałem.

 • Leszek pisze:

  Ach Panowie Panowie system operacyjny Android wymagający 4 – lub 8 rdzeni procesora, 2-3 GB ramu oraz zaliczający lagi pomimo tak wyśrubowanych parametrów?
  System operacyjny będący tak naprawdę wirtualną maszyną uruchamianą w innym systemie operacyjnym?
  Aktualnie Android jest tak dziurawy, że różne szkodliwe oprogramowanie może napisać gimnazjalista znający odrobinkę Javę.
  No i ostatni gwoździk do trumny to brak aktualizacji systemu, a przecież Iphony z prehistorii nadal dostają nowe odsłony systemu czy nie?
  W ten sposób szanowni Panowie obaliłem wasze wielkie argumenty Android lepszy i goni Apple’a 🙂

 • Piotrek2 pisze:

  Nigdzie nie napisałem, że Android jest lepszy niż Ios. Powiedziałem tylko, że potrafi to samo, albo nawet więcej. Miałem tu na myśli raczej otwarty dostęp do plików, bez konieczności użycia Itunes, czy większą personalizację, ale to nie znaczy wcale, że jest lepszy, więc Lechu proszę czytaj ze zrozumieniem. Sam nie lubię Androida, bo puki co jego obsługa jest jak dla mnie pomyłką, z resztą już raczkujący Windows10 mobile pod tym względem go przewyższył. Jak na razie mam Iphonea, i w najbliższym czasie nie mam zamiaru tego zmienić. Może ewentualnie Lumię kupię jako drugi tel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych