Aplikacja Parcel

Dodany 6 sierpnia 2020
3 komentarze

Możliwości tej aplikacji, przeznaczonej do śledzenia przesyłek kurierskich prezentuje Mikołaj Hołysz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Aplikacja Parcel

Ten podcast był pobierany 4275 razy

Komentarze

  • Aga pisze:

    Faktycznie przydatna aplikacja. Prosta w obsłudze i to mi się podoba. Chyba sobie ją pobiorę. Mam tylko nadzieje, że będzie w dalszym ciągu taka prosta, a nie jak to zwykle potem bywa, że coś co było łatwe i przyjemne w obsłudze, staje się skomplikowane i niepotrzebnie przeładowane funkcjami. Często jest tak, że lepsze staje się wrogiem dobrego.

  • mojsior pisze:

    aplikacja kosztuje12 zł miesięcznie.
    Warto też nadmienić, że aplikacja posiada ciekawy widget, który może nam pokazywać albo szczegółowe informacje o przesyłce, albo takie skrócone, to już zależy jaki widget sobie wybierzemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych