Aplikacja Chomikuj.PL

Dodany 3 grudnia 2013
6 komentarzy

Piotr Malicki prezentuje możliwości mobilnej aplikacji serwisu chomikuj.pl dla systemu iOS.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • m-a-t pisze:

  Witam serdecznie. Jak na pierwszy podcas to bardzo dobrze poszło. Nie rozwlekało się, więc nie było budno. Aplikacje chomikuj widziałem już wcześniej, jednak na iphone jej nie instalowałem, szkoda mi miejsca. Zainstaluję na ipada air jak do mnie dojedzie. Mam pytanie do Pana. Jaką ma pan prędkość internetu, że pliki pobierają się tak szybko. Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

 • Milena Jakubowska pisze:

  Witam serdecznie:
  Jak na pierwszą audycję, którą pan prowadził to całkiem nie źle panu poszło.
  Ale mam uwagę:
  Jeśli pan będzie coś opisywać na komputerze czy też na telefonie to proszę zwolnić mowę, ponieważ nie każdy potrafi zrozumieć szybko mówiący komputer czy telefon. I jeśli będzie pan coś pokazywać to proszę powtórzyć czasem dany komunikat który zostanie wypowiedziany przez syntezator w komputerze czy mowę w telefonie dla potwierdzenia na wypadek gdyby ktoś nie do końca coś zrozumiał.
  Życzę dalszego nagrywania kolejnych podcastów.
  Pozdrawiam.

 • m-a-t pisze:

  Witam Pani Mileno. Bez przesady, nie było aż tak szybko.

 • Piotr Malicki pisze:

  Witam, dziękuję za opinie. Jeśli chodzi o mowę to będę ją trochę zwalniał. Prędkość Internetu którą posiadam to 30 mb/s.
  Pozdrawiam.

 • Stanisław Gromysz pisze:

  Nie wiem czy obecnie, ale kiedyś był w chomiku odtwarzacz plików audio, oraz filmów. Czy aplikacja go obsługuje?

 • Dj pajda pisze:

  Witam Panie Piotrze po najnowszej aktualizacji nie moge opanowac mojego chomika prosze o kontakt mail [email protected] bede wdzieczny pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych