Życie Niewidomych w Rosji

Dodany 8 marca 2014
3 komentarze

Na temat życia niewidomych za naszą wschodnią granicą, oraz o rosyjskich rozwiązaniach technologicznych w rozmowie z Michałem Dziwiszem i Robertem Łabędzkim opowiada Aleksander Yashyn.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Witam.
  Rewelacyjna audycja.

  Rosja to ciekawy i fascynujący kraj, mimo, że nasz sąsiad to bardzo mało wiemy o życiu niepełnosprawnych w tym ogromnym i jak powiedział Aleksander pełnym kontrastów kraju.

  Mam nadzieję, że Michał jeszcze nie raz zaprosi aleksandra, aby coś nam poopowiadał.

  Sugeruję jednak, by nieco hm staranniej dobierać współprowadzących, aby nie opowiadali bzdur w stylu „Kosa” Athletic Bilbao z FC Barceloną, czy o trudnościach dostania się do Rosji jakby to była Korea Północna.

  Fakt, że jakiś kraj wymaga posiadania wizy nie oznacza wcale, że trudno jest się do niego dostać. Trzeba po prostu się za tym nieco nachodzić i tyle.

  Kolego Aleksandrze jeśli kiedyś wybierał byś się do Polski na pewno spotka cię z naszej strony gorące przyjęcie.
  Jeśli to nie tajemnica, to podaj proszę na siebie jakieś namiary na skype.

  Serdeczności.

 • adelcia pisze:

  Heja, audycja byla poprostu genialna. A tak apropo bardzo mi sie podoba piosenka:
  Alena Sviridova – Rozoviy Flamingo (Melodic Brothers Remix)

 • patrykuss12 pisze:

  Witam Serdecznie świetna audycja. Bardzo fajnie zrobiona, bardzo mi się podobało że w tej audycji tak naprawdę mogliśmy się sporo dowiedzieć o opiece nad nie pełno sprawnymi u naszego sąsiada jakim jest Rosja. Bardzo interesuje mnie ten kraj i wszystko co z nim związane, dlategotak duże na mnie wrażenie wywarła ta audycja. Mam tylko pytanie wspomniane było w tej audycji o grach z rosyjskiej ręki, o czymś co nazywa się on toys, jak stronka z tymi rosyjskimi grami się nazywa, lub co trzeba wpisać w wyszukiwarke by znaleść. Jeszcze do tych pytanko co może używali tego ontoys to działa podobnie jak playroom, czy RS games?, czy to jest po prostu nie wiem strona zbiór gier rosyjskich jak chodź by w przypadku audiogames?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych