Zawód: Transkryptor

Dodany 10 listopada 2022
2 komentarze

Przepisywanie nagrań to z pewnością jedna z tych czynności, które bez większych kłopotów mogą wykonywać osoby niewidome. Czy jednak jest to zawód dla każdego? Między innymi o tym w rozmowie z Michałem Dziwiszem opowiada Katarzyna zawodnik, dla której transkrypcja to codzienność.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Zawód: Transkryptor

Ten podcast był pobierany 1417 razy

Komentarze

  • Nuno pisze:

    Na pewno odsłucham audycjni ale bez słuchania powiem, że podziwiam. Nie wyobrażam sobie słuchania nagrań gdzie ktoś jęczy, jąka się, nie wie co powiedzieć, cofa się w wypowiedzi, powtarza się i ogolnie mowi głupoty. Szczerze Panią podziwiam.

  • Aga pisze:

    Dziękuje za ten ciekawy podcast. Na pewno praca nie wcale taka prosta jakby mogło się wydawać na samym początku. Trzeba mieć jednak do niej pełne skupienie i bardzo szybko pisać na klawiaturze. Ciekawa jestem Kasiu czy robiłaś sobie taki test z jaką prędkością piszesz, tzn. ile znaków robisz na minutę? Czy miałaś jakieś szkolenia jeśli chodzi o pisanie na klawiaturze, czy jesteś samoukiem? Pozdrawiam i podziwiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych