Wystawcy na Reha For The Blind In Poland 2012, Część Trzecia

Dodany 15 lutego 2013
2 komentarze

W ostatnim materiale z ubiegłorocznej konferencji organizowanej przez Fundację Szansa zaglądamy na stoiska Emagu, Politechniki Łódzkiej, firm TyfloKom oraz Altix. O swoich wrażeniach opowiada także uczestnik konferencji i wystawy, Mikołaj Rotnicki

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Rainbov pisze:

    Widzę, że nie wolno pisać innych opinii, tylko chwalić i chwalić, ale widocznie dziś prawda jest groźnym przeciwnikiem dla ludzkości, internetu itp itd. Skoro usunięto mój prawdziwy wpis, to nie będę powtarzać tego co myślę, bo znowu to zostanie usunięte, ale niech mi ktoś odpowie na pytanie moi drodzy. Jak coś może rządzić się własnymi prawidłami ? Co to znaczy ? O prawach słyszałem, ale o prawidłach? Nieusuwajcie krytycznych wpisów, bo nic nie jest idealne i nikt nie będzie tu zachwalał i pisał, że ciągle wszystko jest fajne i fantastyczne. Pozdrawiam serdecznie.

  • Michał Dziwisz pisze:

    Oczywiście, że wolno pisać, byle bez wycieczek osobistych, jakie miały miejsce w Twoim poprzednim komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych