Wyścig Ze Stereotypami

Dodany 30 sierpnia 2015
1 komentarz

Na temat pierwszego na świecie wyścigu samochodowego osób głuchoniewidomych w rozmowie z Alicją Witek opowiada Krzysztof Wostal.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Ja na wyścigu nie byłam, ale z mojej jednostki było kilka osób. Była to jednostka małopolska. Z ich opowiadań wynikało, że taki wyścig był bardzo potrzebny, ponieważ były osoby, które wsiadły za kierownicę poraz pierwszy w swoim życiu a były też osoby, które już kiedyś jeździły a teraz w wyniku niepełnosprawności nie mogą tego dokonywać. Moim zdaniem to dobrze, że Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomych angażuje się w życie publiczne, przełamuje bariery i zmienia mętalność społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych