Wtyczki VST W Programie Reaper

Dodany 11 czerwca 2019
3 komentarze

O zasadach działania wtyczek VST i sposobie używania ich w Reaperze opowiada Tomasz Bilecki.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • rafalko112 pisze:

  witam. Ja mam zgoła inne pytanie czy jest jakaś wtyczka do reapera co by Np. odszumiała nagranie? Bawiłem się rea firem ale nie wiem jak to zrobić by usunęło szum z nagrania anie dźwięk mojego głosu.

 • Marchewaux pisze:

  Osobiście polecam bardzo prostą, skuteczną wtyczkę do redukcji szumów, oraz wszystkiego co niepotrzebne w edytowanym przez nas dźwięku.

  Wtyczka genialnie sprawdza się w pozbyciu się szumów a dokładnie w niwelowaniu szumów, będziemy zadowoleni z wtyczki nawet odszumiając dźwięk średniej jakości.

  Np jeśli chcemy potocznie mówiąc zredukować szum kasety, narzędzie zrobi to świetnie, bardzo minimalnie ingerując w dźwięk.

  Algorytm tam zastosowany jest bardzo dobrze przemyślany, i spokojnie mocno możemy ustawić wtyczkę aby pozbyć się niepotrzebnych dźwięków, nie psując podstawowego dźwięku.

  Wtyczka posiada jeden suwak można też zakupić bardziej zaawansowaną składającą się z narzędzia, w którym nie polegamy na algorytmie, tylko sami wybieramy częstotliwości które mają być poddane edycji.

  Tu podaję link do łatwiejszej opcji, ale na początek będzie aż nadzbyt dobrym rozwiązaniem.

  https://www.waves.com/ns1-noise-suppressor-overview-and-demo

 • Dykteusz pisze:

  Poszukuję wtyczki do normalizacji . Czy ma ktoś doświadczenia w tym temaciee ? Byłbym wdzięczny za każdą pomoc ze względu na totalny brak znajomości tematu. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych