WSUS Offline Update

Dodany 13 listopada 2014
3 komentarze

Michał Dziwisz przedstawia narzędzie, umożliwiające automatyczną instalację aktualizacji w systemach Windows.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: WSUS Offline Update

Ten podcast był pobierany 14487 razy

Komentarze

 • adelcia pisze:

  hejka witajcie,

  a ja mam michal do ciebie takie pytanko. 2 lata temu kupilam laptopa samsung z win 8 natomiast w miedziczasie juz jestem na 8.1. a teraz mi chodzi oto zejezeli komp przyworce do ustawieni podstawowo samsungowych czy tam bedzie win 8 albo juz 8.1? bo na 8.1 przechodzilam z sklepu windovs. no a pytam o to dla tego czy przez ten programik mam lepiej popobierac aktualizacje dla win 8. albo dla win 8.1? albo moge dla pewnoscy pobrac jedno i durgie a windows sobie potem zainstaluje tylko to co bedzie mu potrzebne?

  • Michał pisze:

   Przywróci się ten system, który jest na partycji odzyskiwania, czyli Windows 8. Partycja odzyskiwania nie jest aktualizowana. Po przywróceniu Windows 8 będzie trzeba zrobić Windows Update, następnie ze Sklepu zainstalować Windows 8.1 i ponownie wykonać Windows Update na nowym systemie. Zatem potrzebne są aktualizacje dla obydwu systemów.

 • adela pisze:

  heja michal dzieki za jasna odpowiedz. jednak ze zastanawia mnie jedna rzec. samsung tu ma programik samsung recovery a ten odczasu do czasu sie aktualizuje a byc moze w aktualizacji jest juz i win 8.1? musiala bym gdzies przeczytac co sie w tym samsung recovery tak naprawde aktualizuje. a szcerze niewiem gdzie to szukac.

  ale ok. miec aktualizacje i do win 8 i do win 8.1 nie jest problem, ale zastanawia mnie czy te aktualizacje sie potem niebeeda klocic?

  a jeszcze ostatnia rzec. jezeli w tym programiku zaznacze win8 oraz win8.1 to pewnie sie z tego zrobi jeden instalacijny plik. niemas ojecia jak tam sie potem bedzie dalo wybierac czy chce aktualizacje win8 albo win8.1?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych