Wizyta we Flyspot Katowice

Dodany 8 czerwca 2022
1 komentarz

Zapraszamy do wysłuchania audycji przygotowanej przez Alicję Witek, która odwiedziła miejsce, gdzie można spróbować lotów w tunelu aerodynamicznym. Jak się okazuje, atrakcja ta bez większych problemów dostępna jest również dla niewidomych.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Wizyta we Flyspot Katowice

Ten podcast był pobierany 1752 razy

Komentarze

  • Aga pisze:

    Już od wielu lat kusi mnie aby właśnie wybrać się na taką przygodę 🙂 Jednak bałam się na tyle, że zawsze to odkładałam. Potem straciłam wzrok no i już w ogóle stwierdziłam, że to się nie da. Kuszą mnie tego typu rozrywki, zwłaszcza, że bezpieczne są, nie to co taki lot ze spadochronem. Dzięki wielkie za ten podcast. Teraz wiem, że jednak się da. No to może się odważę jak tylko ktoś mnie w tym wesprze 🙂 To by był dopiero wyczyn 😉
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych