Windows Media Center

Dodany 9 marca 2015
2 komentarze

Windows Media Center jest programem, dzięki któremu, wyposażeni w odpowiedni tuner, jesteśmy w stanie odbierać sygnał naziemnej telewizji cyfrowej. O możliwościach, oraz interfejsie tej aplikacji opowiada Rafał Kiwak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • P. pisze:

    Z tego, co się zorientowałem, to dla zwykłego windows 8.1 nie jest dostępny Windows media center, a Windows 8.1 Pro pack kosztuje coś koło 690 ZŁ. Szkoda. Chyba, że ktoś wie lepiej, to niech mnie poprawi.

  • Rabbeat pisze:

    Niestety jak ktoś ma słaby zasięg to niech uważa na te tunerki na USB, bo załatwiłem sobie do testów jakiegoś Technisata i kiepsko to działa na tej samej antenie zewnętrznej, na której bez problemów odbiera TV tuner USB nie znajduje połowy kanałów i tnie na tych HD. Może akurat pechowo trafiłem i będę jeszcze szukał, ale podejrzewam, że czułość takich tunerów może być jednak słabsza od klasycznych odbiorników ;/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych