Water Purifier Philipiak Milano

Dodany 19 sierpnia 2020
1 komentarz

O wyglądzie i możliwościach tego urządzenia do oczyszczania wody opowiada Grzegorz Meller.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Piotr pisze:

    Dosyć ciekawa audycja. Co do ceny to jest to tak Mniej więcej po środku bo dzbanek który ja używam filtr kosztuje około ośmiu 9 zł więc na rok wychodzi ponad 100 zł natomiast kolega mi opowiadał o urządzenia które Montu je się w kuchni pod kranem i tam sama wymiana filtrów kosztuje 500 zł na pół roku. Dla mnie to za dużo. Chociaż ja uważam że mój dzbanek w zupełności zaspokaja moje potrzeby i nie mam chęci na inne sprzęty tego rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych