Tyflopodcast w Radiu EN – Serce Zimy

Dodany 8 listopada 2011
4 komentarze

W kolejnym odcinku Tyflopodcastu na antenie Radia EN gościmy Magdalenę i Macieja Reputakowskich (autorów scenariusza), Jarosława Beksę (kierownika produkcji), oraz Pawła Czyżaka (realizatora dźwięku) gry „1812 Serce Zimy”, rozmawiają Michał Dziwisz i Tomasz Tworek.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • anonim pisze:

  Kanał RSS twojego podkastu nie jest kompatybilny z itunes i nie daje się zasubskrybować za pomocą itunes. Możesz proszę coś z tym zrobić ? Twoje audycje uważam za bardzo interesujęce. Szkoda jednak że nie można ich zasubskrybować.

 • Midzi pisze:

  Anonimie, użyj odnośnika RSS na stronie Tyflopodcastu. Znajdziesz tam kanały, kompatybilne z iTunes, zresztą Tyflopodcast znajduje się w bazie samego iTunes.

 • welka11 pisze:

  witam serdecznie. midzi mam pytanie powiedz czy jest ostatnia audycja na stronie tyflopodcast w radio en szukałam i nie mogę znaleźć. jeszcze jedno pytanko czy jest możliwość podawania propozycji do audycji tyflopodcast w radio en własnych tematów? powieedz w którym miejscu można je podawać. pozdrawiam

 • Mati pisze:

  Witam serdecznie. Czy coś wiadomo na temat wydania duszy Rosji? Przeszedłem już pierwszą część tej gry i co dalej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych