Tyflopodcast w Radiu EN – Rejestratory Olympus

Dodany 26 marca 2012
1 komentarz

Michał Dziwisz i Michał Kasperczak rozmawiają z Michałem Ciesielskim z firmy Olympus o możliwościach produkowanych przez nich zaawansowanych urządzeń do nagrywania dźwięku.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Rabbeat pisze:

    No bardzo szkoda, że nie wiadomo czy będzie udźwiękowiony tryb wielośladowy tego rejestratora, bo było by to bardzo fajne urządzenie np. do zapisywania pomysłów muzycznych bez włączania komputera i odpalania wszystkiego można by prosty aranż sobie zrobić na trzy instrumenty. Mam nadzieję, że poważnie pomyślą w Olympusie nad wyposażeniem tego czy przyszłego rejestratora w taką funkcjonalność w pełni dla nas dostępną, bo był bym pewnie w kolejce do zakupu wówczas :-).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych