Tyflopodcast w Radiu EN – Ociemniali

Dodany 15 maja 2012
9 komentarzy

O życiu po utracie wzroku na antenie Radia EN opowiadają Dorota Ziental, Sebastian Grzywacz, Barbara Szymańska, Mirosław Kalinowski oraz Piotr Witek.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • anonim pisze:

  bardzo dobra audycja, chyba najlepsza, tak dalej.

 • Agnieszka pisze:

  Najlepsza audycja, ciekawe opinie, historie, przeżycia i poglądy.
  Trzeba miłe Panie kiedyś zrobić konkurs na najseksowniejszy głos wśród Panów.

 • Super audycja. Cała prawda o nas. Straciłem wzrok nagle 4 lata temu i najwięcej pomógł mi Wasz tyflopodcast. Serdecznie dziękuję Piotrkowi Witek który zawsze odpisał na maila. Dzięki tobie Piotrek znam Loadstona i mogę bez ograniczeń łazić po wiosce i lesie. Pozdrawiam.

 • Rabbeat pisze:

  Popieram przedmówców bardzo ciekawa audycja z życia wzięta. Jestem na etapie utraty i jakbym o sobie słuchał o oporach przed wyjściem z białą laską w swojej mieścinie. Jeżeli chodzi o PZN mam tak samo podobne doświadczenia, kółko emerytek, z których każda widzi trzy razy lepiej niż ja i jedyne co robią to spotkania wigilijne i kawki herbatki ze sobą. Dzięki uczestnikom za odsłonięcie odrobiny prywatności, bo to na prawdę podbudowuje, że są tacy, którym udało się jakoś poukładać swoje życie. Pozdrawiam wszystkich 🙂

 • A pisze:

  Bardzo interesująca audycja, moim zdaniem też najlepsza, pomysł agnieszki na konkurs też bardzo fajny.

 • Michał Dębiec pisze:

  Dobra audycja. Michał, może by tak właśnie różne życiorysy częściej? Piszę się na program o retinitis pigmentosa 🙂

 • welka11 pisze:

  witam serdecznie ja co prawda jestem niewidząca od urodzenia. Miałam różne problemy w w problemy w który pomógł mi mój chłopak. znam osoby po utracie wzroku które sobie różnie radzą w życiu ale też znam takie które sobie niestety nie radzą. audycja super tak trzymać. mam pytanko do kog czy ktoś wie gdzie można zgłaszać propozycje tematów do tyflopodcastu na żywo? prubowałam na stronce. pozdrawiam

 • zoltar pisze:

  super audycja może wogóle mielibyście czas i chęci żeby audycje były częstsze pozdrawiam

 • wrzos pisze:

  wspaniała, ciepła, optymistyczna, niosąca nadzieję audycja, za którą serdecznie dziękuję i polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych