Tyflopodcast w Radiu EN – Komunikatory

Dodany 20 czerwca 2011
3 komentarze

Michał Dziwisz i Paweł Masarczyk rozmawiają na temat dostępności różnych komunikatorów głosowych i tekstowych, dużo uwagi poświęcając również przystosowanej przez Pawła z myślą o niewidomych modyfikacji Mirandy.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • mojsior pisze:

    Witam serdecznie. Bardzo podobała mi się wczorajsza audycja, jak z resztą wszystkie wasze cudowne audycje z tego Radia. Dużo dobrego się z niej nauczyłem. Myślę, że panowie prowadzący nie będą mi mięli za złe tego, że trochę zamieszania wprowadziłem. Mam nadzieję, że jak wezmę udział w kolejnej audycji, to już tak nie będzie, ale przynajmniej było się z czego pośmiać. Zachęciliście mnie do testowania innzch komunikatorów, których jeszcze nie miałem okazji testować. Dzięki i pozdro dla picioka czyli Pawła Masarczyka i Michała Dziwisza oraz was wszystkich uczestników.

  • zxz pisze:

    ja nie wiele wyniosłem z tej audycji. szkoda, że po dziś dzień nie wiem skąd i tak na prawdę czym jest talking skype. Audycja bez pomysłu i kolego Michale więcej info merytorycznie, nie lansuj się chłopie bo przykry jesteś z tym bufonowatym tonem, w każdym razie prowadź to normalnie bez tego wiesz pseudoradiowego zacięcia.

  • midzi pisze:

    @zxz, skypetalking kropka googlecode kropka com, tam pobierzesz i poczytasz o tym narzędziu, zresztą adres był podany w audycji no, chyba, że pseudoradiowe zacięcie przeszkadzało Ci w odbiorze. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych