Tyflopodcast w Radiu EN – Czynności Życia Codziennego

Dodany 23 października 2012
4 komentarze

O różnych czynnościach, związanych przede wszystkim z porządkami i utrzymaniem czystości, rozmawiają Michał Dziwisz i Alicja Witek

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Ala Witek pisze:

  Zwrócono mi uwagę, iż nie precyzyjnie omówiłam używanie wody utlenionej w związku z prasowaniem. Wyjaśniam zatem, że wodę tą możemy stosować do czyszczenia zabrudzeń na desce do prasowania i do przeczyszczania dysz w żelazku, Nie należy natomiast wlewać jej do żelazka celem nawilżenia prasowanych ubrań gdyż może to powodować wytrawianie z nich kolorów.

  • welka11 pisze:

   Witam serdecznie na pewno skorzystam z twoich pomysłów. pozdrawiamWitam serdecznie. dziękuję za wszystkie twoje rady na pewno sko

 • welka11 pisze:

  mam pytanie c czy na stronie tyflopodcastu można podawać propozycje tematów do audycji w radio en? audycja tyflopodcast.

 • welka11 pisze:

  witam i pozdrawiam podałam propozycję tematu do audycji tyflopodcast na żywo ale nie wiem czy będzie na ten t temat zobaczymy. Jest to temat dotyczący życia codziennego niewidzących rodziców wychowywanie dzieci przez nich. po pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych