Transport World Simulator

Dodany 17 marca 2024
11 komentarzy

TWS to dostępna dla niewidomych aplikacja, pozwalająca wcielić się w rolę maszynisty. możemy sterować pociągami, dostępna jest również kolej podziemna. Możliwości tej gry demonstruje Piotr Machacz.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Transport World Simulator

Ten podcast był pobierany 1070 razy

Komentarze

 • exterminator pisze:

  Kocham tą grę z całego serca, polecam każdemu, kto tylko lubi pociągi. Czekałem na to od trzech lat. Rzyczę miłego grania, i dobrej podróży.

 • mikołaj pisze:

  ja tydzień temu pobrałem ale mi niestety niehce działać, szkoda

 • Stefan pisze:

  A teraz prośba do speców od programowania. Może ktoś pokusi się o opracowanie Polskich tras do tej gry?

 • jacek-szymon pisze:

  czy to się instaluje w systemie? gdzie to sięusadawia bo dodaj/usuń nie ma w folderachprogramfiles też nic nie widze

 • exterminator pisze:

  mariazell er bahn to austriacka kolej wąsko torowa. Drogi Jacku powinieneś to rozpakować za pomocą win rar lub 7 zip.

  • jacek-szymon pisze:

   jezzu, rozpakowałem poużywałem a teraz chcę posprzątać po tym sofcie, czy tylko wystarczy wywalić do kosza folder rozpakowany czy jeszcze gdzieś są pliki instalacyjne tego symulatora

 • słuchacz pisze:

  Ciekawa apka. Mam problem z koleją brytyjską. Nie potrafię rozgryźć dlaczego jak ruszam to rozlega się alarm, nie pomaga wciskanie j, ani żadnych cyferek, ani trójka, ani czwórka, ani jedynka, pantograf jest opuszczony, akumulator i światła włączone, tempomat aktywowany.

 • Iwona Kaniecka-Onsy pisze:

  A ja z kolei mam problem z rejestracją radia. próbuję kopiować ten numer pociągu, ale nie wiem gdzie to potem wpisać, czy na miejscu tego numeru sygnału? I skąd ten numer kopiować. W każdym razie mam komunikat, że rejestracja zakończyła się niepowodzeniem i spróbuj ponownie. Przy brytyjskich kolejach również włącza mi się ten alarm.

  • słuchacz pisze:

   Jeśli chodzi o to pole tekstowe przy rejestracji to kod przepisujemy w całości, a jeśli chodzi o sygnał to wszystko bez pierwszej cyfry. Po wpisaniu kodu należy strzałką w prawo przejść na sam koniec pola gdzie nie ma już wpisanych żadnych znaków i wpisujemy numer sygnału bez pierwszej cyfry czyli jak sygnał będzie na przykład 1045 to należy wpisać 045. Jeśli chodzi o ten alarm w kolejach brytyjskich to zauważyłem, że puki co znalazłem 1 pociąg, który to ma, jakiś Silk Road i zauważyłem, że ten alarm jest tylko wtedy kiedy wajcha jest w pozycji większej lub mniejszej niż 0.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych