Technics rs-bx701

Dodany 17 grudnia 2017
1 komentarz

Kolejny magnetofon prezentuje Kamil Kaczyński.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Technics rs-bx701

Ten podcast był pobierany 3394 razy

Komentarze

  • Michuu pisze:

    Z, którego roku jest ten deck? Ciekawą funkcją jest odsłuch przy nagrywaniu. Ja jeszcze się z tym nie spotkałem. Po za tym gra ładnie i czyściutko. Co do klejenia szybek- nie sądzę, by ktoś się w to chciał bawić, bo nawet jeśli jakimś cudem dało by się dopasować z innego modelu to trzeba by było docinać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych