Technics rs-bx-747

Dodany 3 kwietnia 2017
3 komentarze

Kamil Kaczyński prezentuje kolejny model magnetofonu firmy Technics.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Technics rs-bx-747

Ten podcast był pobierany 3624 razy

Komentarze

 • Michuu pisze:

  W tamtych czasach właśnie w roku 1995 brat kupił składankę Technicsa, i tamten deck miał dwie kieszenie, w obydwóch rewers i chyba nagrywanie, ale tego nie jestem pewien. Co do taśmy- to jest ta czarna basówka z przeźroczem po środku i takimi malutkimi po bokach? Kiedyś dawałem coś ok dychy za 90. Mam jeszcze jedną do dzisiaj i trzyma się świetnie. Słuchałeś na dolby c? Jak dla mnie już trochę zbyt dużo trebli.

  • Kamil pisze:

   Jeżeli miałeś dwie kieszenie, to musiał być któryś z serii o modelu rs-tr, z tej serii z tamtych lat były 3 modele, tj. rs-tr-373, -474 oraz -575, ale tylko w -575 obie kieszenie nagrywały, te 3 są omówione w moim innym podcaście, ponieważ to była pierwsza audycja na ten temat, to trochę się rozgadałem, ale może nie zaśniesz podczas słuchania. Tu były podobne cyfry, bo to jest rs-bx-747, a możesz mieć na myśli 2-kasetowy rs-tr-474, kaseta z Basf właśnie tak wyglądała, a tak z ciekawości, jakie tam jeszcze miałeś elementy w tej wieży i o jakich modelach?

 • Michuu pisze:

  To była wieża mojego brata nie moja, więc modeli ci nie pomnę. Co tam było- na pewno amplituner, ten deck o którym mówiłem, odtwarzacz cd i equalizer, ale nie mam pewności czy go kupił z tym zestawem czy osobno. Wszystko to grało na dużych Altusach, wcześniej miał jakieś inne kolumienki, ale jakie to ci nie powiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych