Szybkie Płatności Internetowe

Dodany 17 lutego 2018
2 komentarze

Maciej Walczak opowiada o korzystaniu z serwisów, które ułatwiają nam i znacznie przyspieszają realizację płatności.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Krzysztof pisze:

    Z zainteresowaniem wysłuchałem tego potcastu o płatnościach internetowych sam od niedawna korzystam z bankowości elektronicznej i można to ogarnąć po niewidomemu z gadaczem. Pozdrawiam Krzysztof wierny słuchacz tyfloradia

    • Zator pisze:

      Od chyba 2008 roku używam bankowości elektronicznej, przetestowałem sporo kont wielu banków pod względem dostępności dla nas niewidomych. Prze de wszystkim na chwilę obecną mój bank to Millenium z moim zdaniem najlepszym interfacem na stronie dla nas niewidomych, do tego bank ma rekomendację fundacji widzialni strona bez barier. Używam też na ajfonie 4s ich aplikacji i jest ok. Szkoda, że bank Millenium nie prowadzi prac na ios. wdrożeniowych dla płatności telefonem tj. jak kartą. Daje tylko taką możliwość użytkownikom androida. Najgorszą dostępnością moim zdaniem może poszczycić się bank ochrony środowiska. Strona jest totalnie nieczytelna. Tu może jeszcze jeden wątek, warto wspomnieć o sklepach internetowych, ja korzystam z szybkich płatności realizowanych przez pay you, lub przelewy24 które obsługują np. bank millenium. Korzystam z takich sklepów jak, tu wymienię empik.com mediaexpert i perfumesco. Te 3 są dostępne i polecam bo zawsze po zrealizowaniu płatności z góry przesyłka dochodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych