SkullGirls

Dodany 22 lipca 2014
9 komentarzy

Tomasz Tworek prezentuję kolejną grę, tym razem będącą produkcją dedykowaną dla widzących odbiorców, ale dzięki odpowiednim modyfikacjom dostępną także dla niewidomych użytkowników.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • patrykuss12 pisze:

  Witam serdecznie Cóż na mnie gra zrobiła piorunujące wrażenie świetne efekty dźwiękowe, rozbudowane tryby rozgrywki walki mnóstwo specjalnych ciosów, tryb multiplayer chociaż to już raczej w bijatykach nie nowość no i do tego świetny podcast oddający i ukazujący piękno oraz potencjał tej gry.
  Świetna możliwość spędzenia wolnego czasu chociaż powinno się spędzać jak najwięcej na dworze, ale cóż pogoda bywa różna :).
  Bardzo się ciesze że są podcasty na temat gier i że jest to nadal rozwijane.
  Wielkie dzięki!
  Teraz pozostaje w napięciu i z nie cierpliwością czekać na poradnik co do tej gry jest nie zbędne no i oczywiście w którym będzie zawarte jak założyć sobie konto na steam.
  Pozdrawiam oczekując na kolejne wspaniałe podcasty z dziedziny gier życząc udanych i jak najbardziej pomyślnych wakacji.

 • Rozczarowany pisze:

  Witam. Podcast niby dobry, ale co do syntezy, tragedia. Pozostali autorzy podcastów potrafią nagrywać korzystając z ogólnie zrozumiałych syntezatorów. Pomimo tego że na co dzień z pewnością ich nie używają.

 • lirin pisze:

  Przykro mi, że synteza nieodpowiednia, nacodzień używam właśnie takiej, nawet ją zwolniłem. Poradnik już wkródce! dzięki za pozytywy!

 • welka11 pisze:

  Witam czy możesz pokazać dawną grę z pegasus na emulatorze np super mario bros mnie najbardziej tego typu gier brakuje.

  • MMar pisze:

   Witam. Nie wydaje mi się żeby można było bezwzrokowo grać w platformówkę typu Super Mario tak by gra miała jakikolwiek sens. Pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  ówki tego typu jak super mario bros bez wzrokowo ale ja szukam dla siebie emulatora pegasus czy ktoś może podać stronę z której można ściągnąć ten dawny emulator i grać w dawne stare gry a typ wcześniej opisywałam bardzo bym prosiła. szukam nie mogę znaleźć może ktoś poda stronę gdzie można ściągnąć albo niech ktoś by podesłał do mnie emulator oraz gry platformowe tego typu styl mario bros pozdrawiam serdecznie.mrowiem że nie mofżna grać tw plaWitam czy ktoś z wi

 • welka11 pisze:

  sory za pisownię.

 • welka11 pisze:

  mój adres e-mail jest w komentarzach. pod ten adres można wysłać.

 • Lirin pisze:

  PORADNIK STEAM

  Wstęp:

  Witam w poradniku do steam, najbardziej znanej platformie gier na PC na której ukazuje się większość tytułów. Zamieszczam tu sposób jak skonfigurować steam dla osób niewidomych oraz by uniknąć wszelkich problemów podczas gry! Zatem, bez większego gadania, zacznijmy!

  1. Ściągamy steam oraz zakładamy nasze konto na:
  http://www.steampowered.com
  2. Instalujemy steam
  3. Na końcu instalacji, odznaczamy pole by steam nie uruchomił się
  4. Przechodzimy na pulpit i odnajdujemy skrót steam i otwieramy właściwości z kontekst menu lub alt enter
  5. W pierwszym polu na samym końcu po cudzysłowie wstawiamy spacje i wpisujemy poniższe:
  -login 'YOUR-USER-NAME’ 'YOUR-PASSWORD’ -no-dwrite
  Gdzie zamiast 'YOURUSERNAME’ i 'YOURPASSWORD’ wstawiamy nasze dane konta
  6. Uruchamiamy steam z pulpitu, powinien się zacząć aktualizować. jeśli nie, pojawi się okno logowania. Nie martwcie się jednak, klient zaloguje nas automatycznie.
  7. MOJE ZALECENIE, korzystać przy użyciu NVDA, nie testowałem niczego innego, więc jest możliwość, że każdy screen reader sobie poradzi.
  8. Pobierz NVDA OCR – Może pomóc, lecz raczej nie będzie aż tak wymagany.
  9. Po uruchomieniu steam pojawią się warunki umowy licencyjnej, klikamy na 'zgadzam się’ na dole ekranu
  10. Pojawi się okno steam guard, klikamy na 'mam kod’, z e-maila który powinien dotrzeć, kopiujemy kod i powracając do steam guard, po prostu wklejamy go ctrl plus V i klikamy enter
  11. Bum! powinniśmy zostać zalogowaniu do steam

  Teraz steam jest dużo bardziej dostępny i można zrobić w nim dużo, dużo więcej. Oczywiście, dalej jedynym sposobem poruszania się po steam jest myszka, ale to nie powinno być sporym problemem.

  WYSTĘPUJĄCE PROBLEMY:

  -Czasem w oknie steam pod myszką nie widać zupełnie nic. Z moich obserwacji długo uruchomiony klient robi takie cuda.
  Rozwiązanie: Wystarczy zrestartować steam i wszystko będzie OK.

  Pewne rzeczy są bardziej lub mniej dostępne z poziomu samego klienta, są też takie, które wcale nie są.
  -Biblioteka gier jest dostępna, można uruchamiać gry, instalować, odinstalowywać itd.
  -Lista znajomych jest w połowie dostępna, da się sprawdzać listę znajomych, zapraszać ich do gry ale zapraszać znajomych można tylko na stronie
  -Przeglądanie osiągnięć, przedmiotów czy przeglądanie katalogu steam / kupowanie gier również odbywać się musi ze strony steam.

  Dzięki za zainteresowanie!
  Miłego grania!

  Podziękowania:

  Dziękuje Erionowi AKA Robjoy za pomoc w odnalezieniu konfiguracji potrzebnej do działania steam oraz Petermachaczowi za komendy które również są bardzo przydatne! Oraz, wam wszystkim za czytanie!

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych