Showdown

Dodany 29 marca 2017
5 komentarzy

W rozmowie z Alicją Witek o zasadach tej gry opowiadają i do spróbowania w niej swoich sił zachęcają Ewa ćwiek i Łukasz Skąpski.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Showdown

Ten podcast był pobierany 5177 razy

Komentarze

 • mojsior pisze:

  Audycja bardzo ciekawe, showdownto jedyna gra sportowa, którą lubię i która mnie zawsze pociągała.
  @grzegorz turek Skoro ci życie nie miłe to sobie graj w wieloryba, naszczęście gra w showdowna jest bezpieczna i każdy napewno ją przeżyje.

 • Rafał Mieszkalski pisze:

  Patryk. Ten obejrzyj film to się dowiesz w jakim celu zamieścił, bo Grzegorz nie jest głupi, żeby grać w takie coś. W coś co nie istnieje.

 • Anfoman pisze:

  Tylko mam pytanie po co śmiecić linkami z niebieskim wielorybem pod audycją nie odnoszącą się do niego?

 • Jaksa pisze:

  Polecam grę w showdowna. Jedna z najbezpieczniejszych gier dla niewidomych, wciągu kilku lat grania w twarz może z 2 razy dostałem, więc gra bardzo bezpieczna. Do tego bardzo ciekawa, gra na precyzje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych