Sharp Reader

Dodany 16 marca 2011
2 komentarze

Michał Dziwisz prezentuje ten wygodny w użyciu czytnik RSS.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • adelcia pisze:

    witam bardzo ale to bardzo fajny podcast teraz wysluchalam. fakt ze programik jest i w wersji portable bardzo mnie uciesil,jeszcze jak by ktos odkril czy do poszczegolnych kategorii mozna przerzucac i przez nvda to by byl odjazd. dzieki za ten podcast bo uzivanie ani firefoxa ani thunderbirda do tych celov mi niebardzo odpowiadalo. szkoda ze programik niema dzwieku jak sie pojawia cos nowego. tylko to mojim zdaniem brakuje mu do 100 procent.

  • ganjafarmer pisze:

    ja polecam Bre Info wersja 2.0
    stworzony na potrzeby banku bre, ale sprawdza się dobrze. obsługiwany przez NVDA,, łatwey w obsłudze. możliwość dodawania newsów do archiwum, przesyłania dalej, kopiowania adresu. jedyny minus to fakt, że do konfiguracji trzeba użyć JAWSa, WE lub oka. samo odczytywanie newsów nie sprawia problemów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych