Rynek Gier Audio w Roku 2020

Dodany 26 kwietnia 2021
5 komentarzy

O interesujących tytułach gier dostępnych dla niewidomych, które światło dzienne ujrzały w 2020 roku opowiada Tomasz Tworek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Rynek Gier Audio w Roku 2020

Ten podcast był pobierany 2880 razy

Komentarze

 • patrykuss12 pisze:

  Witajcie, podcast jakzwykle świetny, osobiście się cieszę, że rynek gier idzie w stronę czyńmy gry dostępnymi, niż róbmy gry dedykowane takie jak np. audio gry właśnie. Moim zdaniem to dobry kierunek, co dowiodły tego roczne wideo produkcje takie jak: Hades, The last of us, czy Blind drive. Pytanko mam, mianowicie jak nazywa się ta gra, o której wspominaliście, ta w której rozgrywka polega na sprzeciwianiu się narratorowi, znaczy wymowę znam, ale pisownia?
  Pozdrawiam i życzę więcej obfitych lat w dobre growe produkcje.

 • Dusiogruch pisze:

  Dobrą nową tradycją byłoby podawanie w komentarzu nazw programów/sprzętu.

 • Nuno pisze:

  Ta gra to „Icey”

  • patrykuss12 pisze:

   Dzięki bardzo, naprawdę w tym roku nie mogę narzekać, że nie ma w co grać, no w tym i zeszłym w zasadzie 🙂

 • Jamajczyk pisze:

  Czy mógł by mi ktoś powiedzieć jak w grze Untold zdobyć antidotum? Bo utknąłem w sumie w mieście druidów… w sumie to początek, ale nie daje sobie rady… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych