Rynek Gier Audio w Roku 2014

Dodany 28 listopada 2014
8 komentarzy

Na temat nowości na rynku gier dźwiękowych opowiada Tomasz Tworek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Rynek Gier Audio w Roku 2014

Ten podcast był pobierany 3104 razy

Komentarze

 • patrykuss12 pisze:

  Witam serdecznie.
  Jak od jakiś 2 /3 lat po raz kolejny z przyjemnością i za interesowaniem wysłuchałem podsumowania rynku audio gier, muszę jednak powiedzieć, że to podsumowanie wzbudziło we mnie nadzieję na lepsze jutro, utwierdziło mnie w przekonaniu, że postęp i rozwój gier pomału dociera także do rynku audio gier, ciesze się również, że zaczęto postrzegać nas jako ludzi którzy chcą grać, lubią gry i świetną zabawę.
  Jedną z najlepszych wiadomości dla mnie jest to, że serce zimy z martwych wstaje, ponieważ również z wątpiłem w ten bardzo ambitny projekt, a tu nasi rodacy potwierdzili słynne porzekadło polak potrafi!
  Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tworzenie polskiego rynku audio gier! jestem na prawdę dumny, że jeżeli wszystko pójdzie jak trzeba będziemy mogli pochwalić się na tle innych krajów swoją własną przede wszystkim polską koncepcją i produkcją.
  Podcast naprawdę świetnie zrobiony do tego stopnia, że wzmógł moje oczekiwania na ukazanie się nowości i świetnie zapowiadających się przyszłych produkcji.
  Dziękuje za co roczne podsumowania i czekam na kolejne podcasty z tej kategorii.
  Podaje mój adres e-mail, ponieważ chciałbym wziąć udział w testowaniu pozostałych części serca zimy.
  Mój e-mail to [email protected]
  Dziękuje jeszcze raz wszystkim.
  pozdrawiam Patryk.

 • SwampLower pisze:

  Witam!
  Podcast naprawde świetny.
  Ja też podaje swój adres, gdyż chciałbym zostać testerem Serca Zimy:
  [email protected]
  Dziękuje za ten podcast
  Pozdrawiam

 • Jarosław Kot pisze:

  Nie chciałbym wprowadzać monotonii, ale również muszę powiedzieć, iż audycja była świetna. Bardzo lubię gry audio, dlatego ucieszyła mnie informacja o zapowiadanych produkcjach. Gdy Serce Zimy powstawało byłem jego wielkim entuzjastą, a informacja o zaprzestaniu projektu zmartwiła mnie. Dlatego tym bardziej cieszę się, że idea będzie wznowiona. Również podaję swój adres, bo miło mi będzie testować kolejne wersje gry. Mój mail jest następujący: [email protected]

  Pozdrawiam serdecznie.

 • matius pisze:

  Witam! Ja, jak moi poprzednicy, uważam, że podcast był świetny. Wiadomość, że Serce Zimy będzie wznowione bardzo mnie ucieszyło, a to, że znanym nam wszystkim Lirin, zajmie się dźwiękową oprawą, to… już wogule super. Uwielbiam testować gry. Również zgłaszam się na ochotnika jako testera. Mój adres to: [email protected]

 • Piotrek pisze:

  Witam,
  Mnie też cieszy wiadomość o kolejnych częściach Serca Zimy. Też bardzo chętnie po testowałbym Serce Zimy. Mój mail to: [email protected]
  Pozdrawiam.

 • Adrian Potrzebowski pisze:

  No cóż chyba nie będę oryginalny jeśli tak jak moi poprzednicy napiszę, że podcast na prawdę był świetny i niezmiernie mnie ucieszył, ba uradował fakt o zmartwychwstaniu Serca zimy. Oczywiście pragnę wziąć udział w testach i dlatego podaję mój adres e-mail [email protected].

 • piter pisze:

  Bardzo dobrze, że istnieją takie podsumowania i, że serce zimy powraca. Ja też jeśli będzie taka możliwość chcę testować tę grę. Mój adres e-mail to:
  [email protected]

 • Witam. Mnie podcast Zachwycił. A szczegulnie znajomość lirina o grach. Terz chciał bym zostać beta testerem. Mam naimię Rafał. Oto muj e-mail po wyżej pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych