Rynek Gier Audio w 2016 Roku

Dodany 29 stycznia 2017
11 komentarzy

Co interesującego przyniósł nam rok 2016 jeśli chodzi o scenę gier dla niewidomych? W jakie tytuły warto zagrać, a jakie lepiej omijać? Na co jeszcze jest szansa w najbliższym czasie? O tym wszystkim opowiada Tomasz Tworek.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Rynek Gier Audio w 2016 Roku

Ten podcast był pobierany 4148 razy

Komentarze

 • Dash pisze:

  Można było jeszcze uwzględnić red spota, beyont the bulled czyli klon ultra power i inne mniejsze gry.

 • mojsior pisze:

  świetna audycja jak zwykle, a przedewszystkim poruszone zostały tytuły warte omówienia.
  Co do retspota i innych dziwactw tego pokroju typu ultrapower to w poprzedniej audycji lirin zdaje się poruszał temat psełdogier i wyraził swoje zdanie na ten temat.
  Retspot to wedłgug mnie nie jest gra którąby warto byłoby ściągnąc a co dopiero o niej mówić.
  Grałem w to coś bo nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził i dla mnie nie jest to przeciętnu fps dźwięki tragiczne w dodatku za głośne o mechanice nie wspomnę.
  Ale nie przecę że komuś się to może podobać, ja mówię tej grze stanowcze nie.
  Myślę lirinie że nie wspomniałeś o grze rhythm rage od oriola a myślałem że o tym powiesz w końcu tobie rytm nie jest opcy.
  To właśnie jest tytuł wart twojej opinii
  Pozdrawiam

  • Dash pisze:

   Co do red spota i innych gier o których wspomniałem, można było hmmm powiedzieć o tym chociaż by poto aby można było poznać opinię na temat tych gier. Generalnie ciekawi mnie pod jakimi względami gra jest zła, bo generalnie są na rynku lepsze, aczkolwiek patrząc na multi playery dostępne w tym momencie to red spot pomijając undead assauld jest chyba jednym z lepszych, bo ogólnie multi to ostatnio tylko crapy.

 • Anderus pisze:

  Siemanko czy ktoś wie jak sie skąd można pobrać shadow Linę czy może ktoś wie jak przejść ten kawałek gdzie są drzwi na górze w świątyń i jestem już w trzecim piętrze ale nie wiem co dalej proszę o pomoc jeżeli można. Fajny podcast i fajne te wszystkie produkcje oraz na niektóre czekam z wielkąnie i cierpliwością. Pozdro dla wszystkich!gv

 • mojsior pisze:

  nie rozumiem twojej wypowiedzi po pierwsze wygląda na to że grasz w shadowrine więc nie rozumiem dlaczego pytasz z kąd to pobrać.
  Po drugie napisz jaśniej z czym masz problem i gdzie konkretnie jesteś.

 • Lechita pisze:

  Chyba chodzi mu o to że po zdobyciu czwarty czwartej postaci nura ja przychodzę do świątyń i i tam są drzwi po lewej stronie u góry których wcześniej nie było ja też mam z tym lekki problem ale jestem już trochę dalej jestem w na tej planszy gdzie są te smoki i trzeba zdobyć te wszystkie klucze itd itd. trzeba więcej grać a po kilkunastu godzinach gry i kombinowania sam daje się o co chodzi hahaha to tyle z mojej strony pozdrawiam.

 • chmielek pisze:

  A czy jest już zpolszczenie do crazy party?

 • Lechita pisze:

  Niestety jeszcze nic nie ma czekam z utęsknieniem… O

 • Lechita pisze:

  A ty nie używaj mojego maila bo mnie mogą zdjąć i załóż swojego A tak ma na marginesie czy zna ktoś symulator farmy?

 • Yamizinn pisze:

  Nie zgadzam sięz Lirinem co do The Return, gra jest bardzo grywalna, nawigacja w terenie prosta, w ostatnich kilku wersjhjach zostało to bardzo usprawnione

  • Dash pisze:

   A tutaj ja muszę się z tobą nie zgodzić.
   Ogólnie gra jest grywalna, ale patrząc na brak chociażby wsparcia nvda, nie intuicyjne skróty klawiszowe, chińskie znaczki, u mnie nie wykrywalność sapi 5 i błędy oraz wysypywanie się gry przy pierwszej lepszej okazji to jednak trochę do grania demotywuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych