RTV Odcinek nr 92

Dodany 12 września 2020
2 komentarze

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. O aktualnościach dotyczących radia i telewizji opowiadają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Jak zawsze po audycję z warstwą muzyczną odsyłamy do Archiwum Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 92

Ten podcast był pobierany 2303 razy

Komentarze

 • Marzena i Damian pisze:

  Witajcie!

  Od dłuższego już czasu jesteśmy z mężem stałymi słuchaczami audycji RTV. Słuchamy jej w radiu DHT, nagrywamy lub pobieramy z tyflopodcastu. Bardzo podoba nam się sposób prowadzenia przez Was audycji. Z zainteresowaniem i niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki. Dzięki Wam wiemy, co będzie emitowane w mediach. Robicie świetną robotę i oby tak dalej, do setki, a potem 200, 300 i 400 niechaj żyją nam.
  Pozdrawiamy Was serdecznie.
  Stali słuchacze, Marzena i Damian

 • Michał Dziwisz pisze:

  Dziękujemy bardzo! Mamy nadzieję, że uda się tych odcinków zrobić nawet więcej, niż 400, w końcu po co się ograniczać? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych