RTV Odcinek nr 65

Dodany 19 października 2019
2 komentarze

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. O aktualnościach dotyczących radia i telewizji opowiadają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Jak zawsze po audycję z warstwą muzyczną odsyłamy do archiwum Radia DHT (uwaga, odnośnik otwiera się w nowej karcie).

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 65

Ten podcast był pobierany 2838 razy

Komentarze

 • Michał Dziwisz pisze:

  Zgodnie z obietnicą oto odnośnik do strumienia Halo.Radio:
  http://s3.radio.co/s6b9e36d1c/listen

 • jacekk1980 pisze:

  Witam serdecznie. Co prawda odcinek już został wyemitowany w październiku, ale kiedy przyjechałem sobie na święta z Wrocławia
  do domu rodzinnego w zachodniej Wielkopolsce, a stało się to dokładnie na dzień przed wigilią pozwoliłem sobie ułowić radio wielkopolska na 99,1 z nadajnika w Szamotułach tj 30 km od miejsca gdzie jeszcze do mniej więcej nowego roku będę przebywał i zauważyłem kilka osobliwości: w wigilię i 27 grudnia leciał sobie autopilot przeplatany serwisami informacyjnymi z newsroomu vox fm i wiadomościami z Wielkopolski,
  które przedstawiał niejaki Marek Wolski. W święta nawet wiadomości Wolskiego nie było. Leciał autopilot z wgranymi życzeniami świątecznymi od słuchaczy. W sobotę i niedzielę po świętach pozwoliłem sobie na dalsze badanie sprawy. Zauważyłem, podsłuchując poza wielkopolską na zwykłym radyjku radia września i jeszcze jednej stacji, która wykupiła tak zwany pakiet mszczonowski od vox fm w necie, że między 10:00-20:00 w weekendy owszem są wejścia prezenterskie, jednak są one nagrywane przez pana Sasowskiego i jeszcze jednego prezentera z Warszawy. Najciekawsze jest jednak to, że każda stacja ma na daną godzinę inny repertuar, natomiast wejścia prezenterskie są podawane tak, że np. radio wielkopolska puści sobie wejście prezenterskie nieco wcześniej, a radio września czy radio norda to samo wejście wypuści o jakieś dwie piosenki później. Rano w dni powszednie radio wielkopolska puszcza muzykę, serwis newsroomu vox fm, wiadomości z wielkopolski pana Wolskiego i… powtórki z porannych programów radia eska, a dokładniej „blog babci Jadzi, czyli myśli zebrane, czy jak to się tam nazywa, poza wiadomościami z wielkopolski Marka Wolskiego nie ma nic lokalnego. Powiem teraz coś publicznie, a mianowicie jeśli pan Leszek Kozioł, do którego nic nie mam i mieć nie będę, nie sceduje swoich udziałów w radiu wielkopolska na zjednoczone przedsiębiorstwo rozrywkowe, a właściwie jego odłam, jakim jest grupa radiowa time i nie zrobi z tego radia wawa wielkopolska, lub vox fm, to osobiście, nie wiem, jak tego dokonam, ale funduję każdemu milion złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych