RTV Odcinek nr 163

Dodany 10 września 2022
4 komentarze

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. O aktualnościach dotyczących radia i telewizji opowiadają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Jak zawsze po audycję z warstwą muzyczną odsyłamy do archiwum Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 163

Ten podcast był pobierany 1546 razy

Komentarze

 • Milena Wiśniewska pisze:

  Znaczniki czasu:
  Intro 00:00:00
  Prezes Jacek Kurski odwołany ze stanowiska 00:04:49
  Zmiana dotycząca „The voice of Poland” i jesień w TVP Historia 00:32:04
  Kilka drobiazgów związanych z kanałami grupy TVN i nowa propozycja TTV – „Życie na kredycie” 00:43:37
  „Rodzina na Maxa” – nowy serial w Polsat Box Go 00:53:12
  Subiektywne refleksje dotyczące kilku pozycji z jesiennych ramówek 00:57:15
  Jeden z założycieli Radia 357 żegna się z rozgłośnią 01:12:36
  Kolejna audycja muzyczna znika z Trójki 01:16:29
  Polskie Radio dla Ukrainy w kolejnych miastach 01:21:23

 • Bogusław pisze:

  Witam. Wiem, że to nie ten dział, ale mimo to proszę o odpowiedź. Czy jest jakaś różnica w dostępności Google Chrome, a Firefoxem? Zanim tutaj zadziobałem szukałem bezskutecznie informacji w sieci. Będę naprawdę wdzięczny za odpowiedź na nurtujące mnie zagadnienie. Pozdrawiam z Tdeszczowego Tarnowa.

  • Michał Dziwisz pisze:

   Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, bo teoretycznie, różnic nie ma. Diabeł, jak zwykle, tkwi w szczegółach. Może być tak, że jakaś strona będzie lepiej dostępna z Firefoxem, inna zaś z Chrome. Rozwiązanie? Mieć zainstalowane obie te przeglądarki, co osobiście praktykuję i polecam. Domyślnie korzystam z Chrome, moim zdaniem, jest po prostu szybsza.

 • Dariusz Marciniszyn pisze:

  Z kolei ja wolę firefoxa, ponieważ o wiele wygodniej nawiguje mi się po menu programu, opuszcza strony etc. Są jednak strony, które lepiej działają z przeglądarką chrome, czego doskonały przykład stanowi youtube. W tej sytuacji warto zainstalować oba programy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych