RTV Odcinek nr 149

Dodany 9 kwietnia 2022
4 komentarze

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. O aktualnościach dotyczących radia i telewizji opowiadają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Jak zawsze po audycję z warstwą muzyczną odsyłamy do archiwum Radia DHT.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 149

Ten podcast był pobierany 1751 razy

Komentarze

 • Milena Wiśniewska pisze:

  Znaczniki czasu:
  Intro 00:00:00
  „Powrót” – serialowa nowość Canal+ 00:05:05
  „Zachowaj spokój” – kolejny polski serial Netflixa 00:09:11
  Koniec serialu „19+) 00:12:59
  Grupa TVN formalnie z nowym właścicielem 00:15:55
  Wraca program „Zero ograniczeń” 00:17:33
  „Ukraińcy” – nowa seria TVP Dokument 00:25:50
  Podcasty Polskiego Radia Dzieciom dla młodych Ukraińców 00:28:30
  Radio Alex w nowej odsłonie 00:33:17
  Zainteresowanie nadawców komercyjnych obecnością w DAB+ 00:51:37
  Polskie radio chce uruchomić kolejną stację w systemie DAB+ 00:57:13
  Radio Łódź Extra zniknęło z eteru 01:01:26

 • Michał Dziwisz pisze:

  Oto obiecane odnośniki do strumieni:
  – Nowy Alex: http://bit.ly/3uoxiOB
  – Stary Alex: http://bit.ly/3JpEkaq

 • jacek pisze:

  Witam. No już niech ci ludzie przestaną udawać, że nic się nie stało, tylko prowadzący się zmienili, bo to widać, że próbują udawać, jednak tak, czy tak, da się zorientować mimo, że przed 06:00 poleciał przesterowany wojstrak. Zostało to tak zrobione, aby laik się nie zorientował, że jest nadawane na innym sprzęcie, przez ludzi nie powiązanych z Podhalem. Z resztą, jak znalazłem na youtubie próbkę obecnych jingli, zajechały mi one jak stąd do Zakopanego siecią, zwaną roboczo gra jura 90 i okazało się, że przeczucie mnie nie myliło. Już nie będzie po co brać radia przy okazji wyjazdu do Zakopanego.

 • Kot pisze:

  Jak chodzi o reklamy Alexa. Może i były proste, może dla niektórych niezbyt nowoczesne, ale czego by nie mówić gdybym miał firmę, to taką reklamę chętnie bym kupił. Przez swoją oryginalność były bardzo chwytliwe i kilka z nich nawet pamiętam, gdy zapytałem kilka osób też pamiętają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych