Rozmowa z Aleksandrą Gudacz

Dodany 5 marca 2018
5 komentarzy

W rozmowie z Michałem Dziwiszem, Aleksandra Gudacz opowiada o swojej działalności, pasji, pracy, a także o życiu zarówno z problemami wzrokowymi jak i depresją.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Rozmowa z Aleksandrą Gudacz

Ten podcast był pobierany 3839 razy

Komentarze

 • piotr Zasadzki pisze:

  Bardzo ciekawa audycja. Pamiętam Olę jeszcze z czasów kiedy uczęszczałem na Tyniecką. Zawsze pięknie śpiewała.

 • Wioleta pisze:

  Michał Dziwisz w bezczelny sposób przerywał zaproszonemu gościowi.

  • Michał Dziwisz pisze:

   Nasze nakładanie się wynikało raczej z tego, że rozmowa przeprowadzana była przez telefon, a co za tym idzie Ola słyszała mnie z pewnym opóźnieniem i vice versa. Jeśli brakuje Ci odpowiedzi na jakieś pytanie, zadaj je w komentarzu, Ola z pewnością w miarę chęci i wolnego czasu na nie odpowie.

   • Kaja Kosowska pisze:

    Kurcze niezłe jaja! Ostatnio myślałam o Oli. Pamiętam ją jeszcze z Tynieckiej, w ramach mojej krótkiej tam bytności, nie jestem pewna, czy ona będzie mnie pamiętała, ale serdecznie pozdrawiam de profundis

 • Roman Hojny pisze:

  Też Cię Olu serdecznie pozdrawiam. Może mnie jeszcze z kilku festiwali pamiętasz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych