Roomba

Dodany 18 września 2014
4 komentarze

Na temat tego samodzielnie poruszającego się odkurzacza rozmawiają Alicja Witek i Mikołaj Rotnicki.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Roomba

Ten podcast był pobierany 3634 razy

Komentarze

 • welka11 pisze:

  Witam czytałam na temat urządzenia irobot scooba kosztuje ono 1300 zł.w robosklep jest onobez latarni z latarniami jest droższe. Można wypożyczyć na jedną dobę kałcja wynosi 800 zł. drogo moim zdaniem. w komplecie z urządzeniem scooba dostajemy m.in płyn oryginalny który wlewamy do specjalnego zbiornika z wodą. pozdrawiam

 • welka11 pisze:

  witam raz jeszcze mam tym razem pytanie mikołaju czy znasz może sklep z urządzeniami irobot znajdujący się w gdańsku znalazłam ale w warszawie. pozdrawiam

 • m-a-t pisze:

  Brakuje mi jednej funkcji. Udostępniania na facebook albo twetter informacji, że posprzątałem mieszkanie. To taki żart oczywiście. Ale już na poważnie, bardzo fajny gadget i zastanawiam się nad kupnem tego cacka. Ciekawe tylko kiedy mój pies zacznie ją gonić po mieszkaniu 🙂

 • Joanna Witkowska pisze:

  A czy ktoś może wie, czy roombę jakoś można w akcji obejrzeć, bo funkcje wyglądają ciekawie, ale nie odważyłabym się kupić bez sprawdzenia jak to działa, najlepiej w mieszkaniu moim lub mojej mamy, bo każde mieszkanie jest inne i pewnie inaczej roomba sprawdzałaby się w nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych