Rhythm Heaven

Dodany 28 grudnia 2013
11 komentarzy

Tomasz Tworek prezentuje tę grę, w zabawie z którą wystarczy poczucie rytmu i odrobina chęci.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Rhythm Heaven

Ten podcast był pobierany 2833 razy

Komentarze

 • patrykuss12 pisze:

  Witam serdecznie. Moim zdaniem podcast jest świetnie zrobiony, podoba mi się to, że została opisana gra jak i konsola.

 • Krzysiek pisze:

  Tak, było OK.

 • Kamil pisze:

  A mnie się wydaje, że było kiepsko…
  Po pierwsze opisana została gra na konsole małorozpowszechnioną a co za tym idzie nie wiele osób niewidomych ją posiada, dlatego nie jesteśmy w stanie do końca docenić jej zalet.
  Po wtóre, konsola ta jest przeznaczona dla osób widzących, więc gry na tę konsole również są niedostępne dla widzących. Opisywana w audycji gra była wyjątkiem. I stąd moja wątpliwość: czy ktoś niewidomy zdecyduje się na kupno konsoli, aby grać na niej tylko w jedną grę. Moim zdaniem to strata pieniędzy.
  Podsumowując, pomysł przedstawiania gier audio całkiem dobry, lecz źle została dobrana gra oraz platforma, na którą jest ona dostępna.
  Pozdrawiam.
  Kamil

 • studiorhythm pisze:

  Chyba najlepszy podkast w tym serwisie – gratulacje dla autora. Podkast udowadnia, że nie każdy może być autorem takich audycji, że trzeba mieć do tego predyspozycje, jak: umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną, dobrą dykcję, mikrofonowy głos, komunikatywność itp. Tutaj te warunki zostały spełnione, dlatego słucha się prezentacji z prawdziwą przyjemnością, audycja, po części także dzięki menu opisywanej gry, ma swą logikę, akcję, wciąga i nie nuży. Gra, która jest tematem podkastu bardzo zaciekawia, bo w przeciwieństwie do wielu innych, ma świetny walor edukacyjny, odnoszący się z powodzeniem także do niewidomych, walor rozwijający muzykalność.

 • Psitek pisze:

  Spoko podcast. Gierka wydaje się bardzo interesująca, chociaż fakt faktem, dla jednej giery, trochę szkoda by mi było kupować Nintendo Wi.
  Ale i tak graty za pomysł i realizację.

 • do studiorhythm pisze:

  Dawno nie czytałem takiej wazeliny. Audycja może i zrobiona dobrze, ale po co? Bardziej zaprezentowane tu zostało hobby autora, a nie coś potrzebnego niewidomym, a chyba zamierzeniem autorów tyflopodcastów nie było prezentowanie kto jakie ma hobby.

 • Lirin pisze:

  Witam!

  Po pierwsze dziękuje tym którzy cokolwiek wynieśli z ów podcasta. Robie to dla was, nie dla siebie, zatem uważam, że narzekaczom i marudzącym podziękujemy. Nie chcesz, nie graj, nie kupuj i nie interesuj się tym czego się tylko możesz czepić. Hobby? racja, dlaczego zatem kto inny ma tego nie lubić? nie potrzebne? twoje zdanie i ba, możesz takowe mieć, ale napewno znajdzie się setki innych z odmiennym, Bogu dzięki.
  Wychodzę z założenia, że jeden pozytywny komentarz na sto negatywnym wystarczy, by robić coś, co może dać komuś trochę fun-u i dobrej zabawy. Podcast to podcast i nie sądze, że serwis ten służy tylko po to, by omawiać jak ulepić pierogi czy włączyć czajnik. Rzeczy potrzebne, ale czy naprawdę większość niewidomych do granic zamyka się na rozrywkę i innowację? ja na to patrze tak, minął komunizm, ale w społeczeństwie zamkniętym typu „niewidomi” trwa chyba nadal, szkoda, szkoda.

  Bez jakiejkolwiek urazy, ale miast szukać wszystkich przeciw poszukajcie za, czasem wystarczy popatrzeć na drobiazdgi a nie oceniać po całości.

  Do tych którym się podobało: cieszę się, i w kródce dużo więcej dziwnych podcastów z różnymi grami z różnych stron świata i na różne platformy. Zrobie co mogę, by umilić czas wszelakim dobrem pod postacą gier.

  PS. nie masz własnego hobby? nie ma nic gorszego, nie dzielisz się nim jeśli je masz? zmień to, warto zarażać optymizmem zamiast szerzyć bezpodstawny pesymizm! 🙂

  Pozdrowienia!

  L

 • Adrian pisze:

  Tomek świetny podcast. Dobrze zrealizowany, dobrze omówiona tematyka. Temat nie każdego musi ciekawić, tak jak mnie np. nie ciekawią podcasty o tematyce kuchennej, czy to ma znaczyć, że mam zabraniać słuchania innym.
  Pozdrawiam

 • Lechita pisze:

  najgorsze jest to że nie ma emulatora lub nie jest dostępny na stronach dla niesidomych i nie mogę tegopobrać jeżeli ktoś taki ma to bardzo uprzejmie bym prosił o podanie namiaru albo wklejenie linku bo ja jestem mniej kumaty i niemogę pobrać ani gry ni emulatora, bardzo proszę i pozdrawiam a podcast był świetny

 • Nowiaszy pisze:

  czy mógłbym otrzymać link do gry, mam emulator, ale oryginalny.

 • Nowiaszy pisze:

  w tablecie, a tak wogule to dfajny podcast zapraszam do gadania ze mną na skype n.soft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych