Reha For The Blind In Poland 2016

Dodany 1 kwietnia 2017
1 komentarz

O tym, co interesującego działo się podczas kolejnej edycji największej w Polsce wystawy i konferencji dla niewidomych i niedowidzących opowiada Michał Kasperczak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Ja marzyłam od kilku lat być na Reha i w 2016 roku mi się to udało. Pojechałam razem zzorganizowaną grupą ze szkoły na Tynieckiej. Jestem zadowolona, że byłam na Reha. Byłam na stanowisku firmy ECe i oglądałam monitor brajlowski oraz drukari brajlowskie, byłam też na stanowisku gdzie utworzono aplikację do matematyki dla ucznia niewidomego słabowidzącego i nauczyciela super to jest. Byłam również w gabiniecie dzwięku i dotyku fajna sprawa, tylko nagrania i przejście były zbyt ciche. Bardziej byłam nastawiona na to, żeby posłuchać prelekcji i byłam na jednej gdzie syn pana Marka Kalbarczyka prezentował mapę oraz była też prezentacja aplikacja wirualna warszawa to znaczy opowiadano o tej aplikacji, bo to jest jeszcze w fazie testowej, byłam też na warsztatach psychologicznych, które były fajne, przez godzinę trwania dowiedziałam się, a raczej odkrłam, że jeszcze muszę popracować nad swoją osobowością.
    Co do haosu to był on taki, że wszystko było obok siebie i był duży pogłos i co chwile kręcili się jacyś ludzie. Ale było też fajnie zorganizowane to, że miałam wolontariusza który mi pomagał. Podsumowując, gdyby nie pogłos, który był męczący to takto wszystko inne było w porządku, więc jeśli będę mieć taką możliwość to w tym roku też się wybiorę na Rehe. Nie było też stanowiska firmy Lumen to tak na marginesie co do tych wystawców, których nie było, a Michał w audycji nie wspomniał. Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych