Read Easy Evolve

Dodany 21 maja 2020
1 komentarz

Wygląd i możliwości tego urządzenia lektorskiego opisuje Michał Brajer.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Read Easy Evolve

Ten podcast był pobierany 3869 razy

Komentarze

  • Michał Brajer pisze:

    Chciał bym dodać do audycji że tam był moment gdzie próbowałem skanować gazetę, z gazetami jest problem gdyż są w nie których miejscach błyszczące i musiało by być bardzo mało światłą.
    Też jest moment w audycji na temat tego że urządzenie posiada gniazdko internetowe, okazało się że go nie posiada ale ma wejście o którym nie powiedziałem dla osób słabo widzących wejście display.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych