Razer BlackWidow

Dodany 31 maja 2015
3 komentarze

Michał Dziwisz opowiada o tej klawiaturze, opisując przy okazji różnice między konwencjonalnymi – membranowymi, a mechanicznymi urządzeniami tego typu.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • RafałRafał pisze:

  Witam mam pytanie do Michała Dziwisza kiedy odbędzie się prezentacjia nvda remote? W jaki sposób można stworzyć prywatny serwer? Czy jest potrzebne do tego publiczny adres IP?

 • Rabbeat pisze:

  Mówi się również, że klawiatury z przełącznikami jako, że dedykowane są graczom mają oprócz zwiększonej trwałości szybszą reakcję na wciśnięcie klawisza czy zauważyłeś może jakąś różnicę w responsywności przy używaniu tego typu klawiatury ze screenreaderem czy te różnice są jednak tak minimalne, że w tym przypadku pomijalne???

  • Michał Dziwisz pisze:

   Szczerze mówiąc, to tego akurat nie zauważyłem, choć również o tym czytałem. Być może powodem jest to, że korzystam z szybkiej maszyny, która ze swej natury pozwala na dość sprawną pracę. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych