Radio w Życiu Niewidomych, Część Druga

Dodany 3 lutego 2014
3 komentarze

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego spotkania w ramach Babiego Lata, w którym goście Alicji Witek, Michał Dziwisz i Michał Kasperczak w dalszym ciągu rozmawiają na tematy związane z radiem.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • welka11 pisze:

  Witam serdecznie. Mam pytanie do Michała D. powiedz Michał czy tyfloradio będzie nadawało 24 H na żywo w dotychczasowej formie? bardzo tego bym chciała. Oczywiście mam na uwadze zwyczajne życie oraz inne obowiązki domowe itd. Aha jeszcze jedno powiedz kiedy wasze radio miałoby rozpocząć emisję na żywo 24 H? pozdrawiam serdecznie. w

 • Droga koleżanko,
  Ja nie Michał ale odpowiedz mi proszę na następujące pytania.
  1. skąd wziąć pieniądze, dla prowadzących i realizatorów.
  2. skąd wziąć tylu prowadzących i tylu realizatorów audycji, na tyle ogarniętych aby miało to ręce i nogi i mogło trwać tyle ile oczekujesz.
  3. skąd brać tematy na audycje i materiały do ich przygotowania.
  I tak dalej i tak dalej.
  W moim odczuciu, trzeba umieć oddzielić pobożne życzenia, od faktycznych możliwości.
  Zastanów się sama, czy chciała byś za bezdurno, realizować audycje, wymyślać tematy, przygotowywać się do nich, prowadzić je, a w ramach podziękowania czy wynagrodzenia, pod audycją przeczytać komentarze, że przygotowałaś się kiepsko, że nie zglębiłaś tematu, że gadałaś zbyt rozwlekle, czy, że podając cenę jakiegoś dajmy na to produktu pomyliłaś się o dziesięć groszy.
  Pomysłów na audycje pewnie było by wiel, nawet na audycje cykliczne, na przykład o książkach, czym ja byłbym gotów nawet się zająć, jednak niestety. Nasze środowisko głównie potrafi brać i krytykować.
  Dlatego też, uważam, że i tak doskonale, że mamy to co mamy.
  na razie mamy raptem dwie audycje cykliczne które są niejakim pewnikiem to są 4 godziny tygodniowo, a widać, że ludzie niezbyt chętnie dzwonią w trakcie programu na żywo, takich osób, może łącznie jest 10.
  Za to negatywnych uwag znacznie więcej.
  Więc należy sobie też odpowiedzieć na pytanie, czy byłoby dla kogo to robić. W żadnym razie nie jestem adwokatem Michała D, ale myślę, że pewnie nieco bardziej delikatnie, ale wyrazi tu zbliżoną opinię, jeśli się odezwie.
  Tym bardziej, że nikt, tak jak on zna kulisy sprawy.

  • welka11 pisze:

   Witam zgadzam się z tobą Pawle w stu procentach tak jak na pisałeś w innym komentarzu, że radio jest w bardzo dobrych rękach i na pewno będzie kiedyś na żywo przez 24 H. Co do audycji społecznych to takie także powinny pojawiać się tak jak kiedyś pisałam, że są one bardzo potrzebne, pamiętajmy, że bez tego nie da się żyć nie jest możliwe wyjść z naszych problemów jakie mamy. Jeśli kogoś nie interesują to niech tacy nie słuchają. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych