Prezentacja Routera Huawei E5373

Dodany 10 października 2014
7 komentarzy

Robert Łabędzki i Michał Dziwisz rozmawiają na temat kolejnego urządzenia, wspierającego technologię szybkiego, mobilnego internetu LTE.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • m-a-t pisze:

  Witam.
  Mam pytanie do autorów. W audycji była mowa o gniazdku dualnym i parze kabli, które trzeba podpiąć do gniazdek w routerze. Czy ma to jakieś znaczenie który kabelek do którego gniazdka czy mogę je sobie podłączyć wedłóg uznania?

  • Nie, nie ma to znaczenia, przynajmniej w większości przypadków. Czasem, jeśli coś nie działa prawidłowo, można próbować zamiany kabli, ale generalnie nie jest istotne, gdzie który podłączymy.

 • m-a-t pisze:

  Witam. Dziękuję za tak szybką odpowiedź, świadczy to o profesjonalizmie autorów. Jeszcze jedno pytanie, które nasunęło mi się chwile temu. Czy zauważył pan jakąś różnicę w prędkościach wysyłania i odbierania podczas połączenia wi-fi w porównaniu do osiągów po kablu usb?

  • Michał Dziwisz pisze:

   Z tego, co zauważyłem, to po kablu USB jest po prostu stabilniej, z wifi bywa różnie, w zależności od używanej karty sieciowej.

 • walek pisze:

  czy ten router potrzebuje modemu zewnetrznego zeby siac internetem czy on pelni jednoczesnie funkcje routera i modemu.. i czy posiada slot na sim?

 • LENA pisze:

  Witam! Po zmianie ustawień przez www router przestał działać. pojawia się informacja
  Serwer DNS nie odpowiada.
  Co można zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych